Авто | Нерухомість | Робота
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Приватні оголошення |Приватні оголошення Тури з Чернівців | Історія успіху | Історія успіху Афіша | Пропозиція тижня | Послуги | Журнал "Давай Одружимось!" |
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |
У Корпорації "Сварог Вест Груп" у 2017 році відбулося перезавантаження та переосмислення завдань, управлінських та виробничих процесів у всіх напрямках діяльності. Сьогодні агрохолдинг орієнтується винятково на потреби споживача і планує надалі диверсифікувати базову діяльність підприємств групи.

Про підсумки 2017 року та новий агросезон розповідає Голова Ради директорів компанії Микола Миколайович АГАРКОВ.

Корпорація «Сварог Вест Груп»: підсумки сезону та плани на 2018 р. (на правах реклами)

Голова Ради директорів Корпорації "Сварог Вест Груп" Микола Миколайович Агарков

-Миколо Миколайовичу, Ви маєте багаторічний досвід роботи в агросекторі. Чи можемо ми говорити, що агробізнес "змінився"?


-Агробізнес сьогодні – це перегони озброєнь сучасними технологіями. Настала ера, коли недостатньо мати найкращих фахівців, а й необхідно активно впроваджувати сучасні новинки. 20 років тому цей бізнес був більш лінійним, зараз напрямок розширює свої можливості і має декілька векторів руху. За час існування компанії ситуація суттєво зміниласяь: з’явилися великі гравці на ринках зберігання, трейдингу, зовнішньої торгівлі, нові потреби і нове бачення у споживачів нашої продукції, особливо переробників. Ми розглядаємо свою продукцію як кінцевий продукт, а наші покупці – як сировину. Усвідомлення цього дозволяє нам якісніше працювати.

-Якими, на Вашу думку, є головні критерії ведення успішного агробізнесу?

-Будувати прибутковий аграрний бізнес можна лише дотримуючись комплексного підходу за трьома основними напрямками: ефективність, системність та технологічність. Ці ключові моменти формують повноцінну продуктивну систему роботи нашої компанії у всіх видах діяльності, покладаючись як на виробничі, так і на управлінські процеси.

Корпорація «Сварог Вест Груп»: підсумки сезону та плани на 2018 р. (на правах реклами)
Корпорація «Сварог Вест Груп»: підсумки сезону та плани на 2018 р. (на правах реклами)


-2017 рік став для Корпорації роком змін. Як реформувалася структура управління компанії?

-Уже протягом року діяльність Корпорації "Сварог Вест Груп" координує Рада директорів, адже такий формат управління бізнесом є зрозумілим для закордонних партнерів та потенційних інвесторів. Сьогодні до складу Ради директорів увійшло шестеро виконавчих директорів та один незалежний, які є професіоналами своєї справи. У 2018 році на компанію чекатимуть зміни, пов’язані із впровадженням комплексної системи сертифікованого менеджменту якості. Корпорація посіла свою нішу на агроринку України багато років тому, успішно утримує лідерські позиції за ключовими напрямками діяльності. Ми постійно оптимізуємо цінову політику, дотримуючись високого рівня якості продукції та послуг.

-Як колектив компанії сприйняв реструктуризацію та нововведення?

-Я переконаний, що успіх компанії залежить від особистого успіху кожного її працівника. Колектив Корпорації "Сварог Вест Груп" завжди був і продовжує бути великою родиною, готовою до будь-яких викликів. Головною перевагою нашого колективу є те, що кожен працівник впевнений – за його спиною потужна компанія, однодумці, які завжди готові прийти на допомогу не лише у виробничих, а й в особистих питаннях, і це – безцінно.

- Чи планує компанія залучити інвестиції найближчим часом? У які напрямки вони будуть спрямовані? Які інвестиційні плани Вашої компанії на найближчий період?


-Корпорація "Сварог Вест Груп" – багатогранна компанія. У нас є значна кількість цікавих ідей, які ми хочемо реалізувати. Умовно кажучи, від біоенергетики до надсучасних напрямків тваринництва. Знайшовши перспективну ідею, намагаємось залучати конкретні інвестиції.

- Говорячи про ефективність компанії, можете сказати, врожайність яких культур, що вирощують Ваші господарства, була цього року найвищою?

- Високих показників сягнула не лише врожайність основних культур. Власна лабораторія аналізу ґрунтів та диференційована система внесення добрив дозволяє нам бути впевненими у показниках врожайності. Будь-який сорт насіння ми впроваджуємо у виробництво лише тоді, коли переконаємось, що він адаптований до наших умов. Наприклад, у північному регіоні компанії, на полігоні для зернової групи, ми досліджуємо 58 сортів. Тому сезон 2017 року порадував нас рекордним врожаєм ярого ячменю 8 т/га, а у 2018 вирощуватимемо цю культуру на близько 3 тис. га.

Корпорація «Сварог Вест Груп»: підсумки сезону та плани на 2018 р. (на правах реклами)


- Якою була врожайність основних культур Корпорації "Сварог Вест Груп"?

-Корпорація обробляє близько 80 тис. га землі у Хмельницькій, Чернівецькій та Житомирській областях. Широкий спектр культур вирощується за традиційними та органічними технологіями. Якщо говорити про основні показники урожайності, то на сьогодні ми маємо цифри, якими можна пишатися. Збір урожаю у 2017 році не був легким, особливо вивезення цукрового буряка, урожайність якого становить (у заліковій вазі) 60,9 т/га. Щодо результатів жнив культур зернової групи, то ми отримали гарні показники збору збіжжя, які, порівняно із середньою врожайністю по країні, є вищими. Отже, маємо врожайність озимої пшениці 8,9 т/га, що є найвищою в Хмельницькій області, а Хмельниччина демонструє найвищі показники по Україні.

Корпорація «Сварог Вест Груп»: підсумки сезону та плани на 2018 р. (на правах реклами)


-Які культури вважаєте найперспективнішими та найрентабельнішими, коли йдеться про компанію такого масштабу?

-У попиті досі залишається соя, тому, порівняно з минулим періодом, її площі зростуть. Однією з найприбутковіших культур також є високоолеїновий соняшник. Корпорація "Сварог Вест Груп" вирощує два його сорти: середньостиглий гібрид з високим рівнем урожайності – "MAS" і середньостиглий гібрид з високим вмістом олеїнової кислоти – "Тутті". У 2017 році засіяли близько 5,5 тис. га площ, а цього року плануємо на 90 % перейти на його вирощування.

- Яку роль відіграє тваринництво у компанії?

-З проекту корпоративної соціальної відповідальності, що забезпечував працевлаштування у сільській місцевості, народився повноцінний проект "Тваринництво" Корпорації "Сварог Вест Груп". Наразі у складі компанії функціонує 10 сучасних молочно-товарних комплексів (ТОВ "Подільський господар" у Хмельницькій та ТОВ "АТЗТ "Мирне"" у Чернівецькій областях), де утримується 9 тис. голів ВРХ.

Корпорація «Сварог Вест Груп»: підсумки сезону та плани на 2018 р. (на правах реклами)


- Чи відбувається співпраця між корпорацією та громадами?

-Звичайно, компанія продовжує провадити соціальну політику, адже наше гасло говорить про це : "З людьми і для людей". У межах соціальної корпоративної відповідальності Корпорація "Сварог Вест Груп" підтримує установи та соціально незахищені верстви населення, зосереджуючись на більш тісній співпраці та адресній допомозі орендодавцям. Компанія підтримує пайовиків у різних життєвих ситуаціях, не залишаючись осторонь чужих проблем, тому постійно запроваджуємо нові програми, акції допомоги по всій території діяльності агрохолдингу.

Корпорація «Сварог Вест Груп»: підсумки сезону та плани на 2018 р. (на правах реклами)
Корпорація «Сварог Вест Груп»: підсумки сезону та плани на 2018 р. (на правах реклами)


- Як компанія здійснює виплату за оренду землі, чи виникають проблеми?

- За право оренди землі, тобто за паї Корпорація "Сварог Вест Груп" розраховується коштами або товаром (пшеницею, кукурудзою, цукром, медом). Орендодавці обирають самі форму розрахунку. Платимо згідно з умовами договору, який чітко визначає відсоток для щорічної сплати. За останні три роки виплата зросла майже в 2,5 рази. Щодо проблем, звичайно, недоліки були. Зокрема, у 2016 р. була затримка із виплатами до лютого 2017 р. А у 2017 році ми покращили ситуацію. До того ж, компанія підняла відсоток виплати за паї як у грошовій формі, так і в натуральній, щоб орендодавці продовжували бути надійними партнерами. Ми реалізували святкову акцію "Різдвяний кошик 2018", подякувавши нашим 25 тис. орендодавцям за плідну співпрацю у минулому році. До речі, до святкового пакунка включено продукцію, вирощену на полях компанії. Подібні акції плануємо ввести у подальшу практику та започатковувати нові традиції підтримки орендодавців.

- Які перспективи у розвитку компанії Ви визначаєте на 2018 рік?

- На сьогодні перспектива нашої компанії була і буде у сучасній технічній базі та органічному землеробстві, адже це економічно, екологічно та ефективно. У руках кваліфікованих працівників корпорації є сучасний машино-тракторний парк. Фахівці агрохолдингу постійно перебувають у пошуках інноваційних технологічних рішень для покращення врожайності при зменшенні фінансових затрат – цим питанням займається Центр точного землеробства. Якщо говорити про органічне землеробство, то на виході ми отримуємо здорові та корисні продукти, які завойовують дедалі більше прихильників з-поміж споживачів. Органіка передбачає вирощування культур з найменшими затратами, збереження родючості ґрунтів без шкоди для довкілля.

Водночас, як на мене, про які можна говорити перспективи компанії, якщо не враховувати розвиток своїх працівників? Цінністю компанії є її люди, які щоденною працею будують нову Україну. Саме тому для нас особливо важливе системне навчання персоналу, адже ми формуємо якісний кадровий склад завдяки проведенню різноманітних навчань фахівців, спеціалістів, менеджерів різних ланок. Це і участь у конференціях, і ознайомчі поїздки, і розгляд кейсів інших підприємств-партнерів. Ми розглядаємо прогресивні рішення для агробізнесу та здійснюємо пошук нових інноваційних шляхів, які удосконалюють виробничі процеси – цьому і навчаємо працівників на внутрішніх семінарах та тренінгах.

Особисто я бачу компанію потужним агрохолдингом, у якому все спрямоване на вдосконалення системи ведення сучасного агробізнесу разом із людьми: починаючи від трудівників, механізаторів, агрономів до фахівців, керівників департаментів та підприємств, які прагнуть вдосконалюватися, розвиватися та вкладати свою часточку натхнення у роботу величезної Корпорації "Сварог Вест Груп". І таких працівників ми маємо.

Тому хочу висловити подяку за організацію чіткої роботи Корпорації, усім колективам та керівникам підприємств компанії, які постійно працюють і роблять величезний внесок у розвиток і процвітання агрохолдингу. Завдяки високому рівню їхнього професіоналізму, Корпорації “Сварог Вест Груп” вдається реалізовувати усі поставлені цілі, виконувати важливу місію у розвитку агросектору регіону. Кожному з них висловлюю вдячність за професіоналізм, цілеспрямованість, лідерські якості, завдяки яким Корпорація досягла значних успіхів та посідає гідне місце серед конкурентів.

Марина Дідук

Рейтинг:
(голосів: 1)
20-03-2018, 08:00
Коментарів 0 Переглядів 2010

загрузка...
На Буковині священик РПЦ заявив про переслідування, в РДА - заперечили
Голова Герцаївської РДА заперечив поширену отцем Жаром інформацію про "переслідування й репресії", які чиняться щодо церкви у районі
Чернівецька ОДА поповнилась новим управлінням
У "будинку з левами" припинили діяльність відділу містобудування й архітектури, натомість утворили відповідне управління
На вулиці Героїв Майдану ускладнений рух: поліція проводить слідчі дії
Правоохоронці відтворюють дорожньо-транспортну пригоду
Популярне Коментують
• Новини
Божественні зємлєройки. Блог Мостіпаки
Огляд головних політичних подій 2018 року – в блозі Олександра Мостіпаки
загрузка...
"Спокуса" зробить ваш інтим яскравішим (на правах реклами)

Парфуми з феромонами, ароматичні олійки для масажу, різноманітні секс-іграшки – далеко не весь перелік речей, які зможуть зробити ваше інтимне життя значно яскравішим
Привітання з новорічними святами начальника Чернівецького обласного управління Ощадбанку Руслана Запаранюка (прес-реліз)[/center]
У новий рік ми вступаємо у прекрасному настрої, з добрими побажаннями та світлими почуттями. Тримайте їх у своїй душі, у своєму серці кожного дня наступного року, і життя обов’язково віддячить вам за доброту
Корал Тревел Еліт Сервіс: перший рік на чернівецькому ринку елітних туристичних послуг (на правах реклами)

Основна мета створення елітного турагентства – індивідуальний підхід до вимогливих клієнтів, яких цікавлять нестандартні тури, складні маршрути, більш повний набір супутніх послуг
Чернівецький юридичний інститут та коледж НУ"ОЮА" запрошують абітурієнтів на навчання (на правах реклами)

15 грудня 2018 року Чернівецький юридичний інститут та коледж Національного університету "Одеська юридична академія" вкотре відчинив двері для своїх абітурієнтів, які бажають дізнатися про вищий навчальний заклад та здобути якісну освіту в ЧЮІ та ЧЮК НУ "ОЮА"
STEM-школа INVENTOR – школа для сучасних дітей (на правах реклами)

Помічаєте потенціал у своїй дитині, проте не знаєте де і як його розвинути? Шукаєте русло, в яке направити кмітливість допитливої непосиди? Довірте цю справу центру дитячого розвитку INVENTOR!