Досі немає однозначної відповіді, чому з віком похмілля стають тяжчими. Існує лише декілька ймовірних версій про ваше погане самопочуття після вечірки.
Про це пишуть у The Huffington Post.
У печінці істотно меншає ензимів
Не забувайте, що алкоголь – це токсична речовина, і коли ви його п’єте, задача тіла – розщепити та вивести етанол. За цей процес відповідають ензими. З віком рівень ензимів стає набагато нижчим, викликаючи такі неприємні симптоми, як нудота і головний біль.
Тіло повільніше відновлюється
Як у випадку різних фізичних травм, так і у випадку з алкоголем – організм набагато довше відновлюється. А все тому,що метаболізм змінюється і вповільнюється нейропластичність (здатність до відновлення функцій нейронів).
Відповідний стиль життя
З дорослішанням людина відчуває відповідальність за наступний день. В студентські роки, коли ви могли весь день пролежати у ліжку та спокійно відпочити, сьогодні – вам потрібно бігти на роботу чи по важливих справах. У вас немає часу на те, щоби як слід подбати про себе під час похміля і тому воно стає для вас справжньою мукою.
Несумісність ліків з алкоголем
З віком вас можуть турбувати різні недуги, такі як тиск, хронічний кашель чи інші захворювання, які вимагають постійного приймання пігулок. Але не забувайте, що деякі поєднання ліків з алкоголем є дуже небезпечними. Краще при призначення лікарем таблеток, запитайте про їхню сумісність з алкоголем.
Самоствердження перед собою
За результатами опитування, проведеного мережею безалкогольних барів, найтяжче похмілля буває у 29-річних пияків. Бо вони відчайдушно намагаються втриматися за ті ж самі "алкогольні звички", які мали в юнацькі роки. Тому не кидайте виклик самим собі, а спокійно сприйміть те, що ваш організм може бути не таким міцним, як декілька років тому.
19-03-2017, 02:10
0
2 328