«Шикидим» у Чернівцях: як Віктор Павлік зібрав повну залу філармонії

life_style / новини
38
0
«Шикидим» у Чернівцях: як Віктор Павлік зібрав повну залу філармонії


Віктор Павлік зіграв із симфонічним оркестром у Чернівцях. Послухати хіти 90-х, початку 2000-них зібралися і ті, хто слухав його на касетах, і ті, хто зустрів його вже в стрічці соцмереж.



Прозвучали усі його відомі пісні: від "Афіни-Київ і Стамбул" і до "Яна". Зал зустрічав кожну пісню тепло. Що цікаво, було багато молоді. Новому витку популярності артиста сприяли соцмережі. Артист отримав друге життя завдяки мемам, TikTok-відео та хвилі ностальгії за українською попмузикою. Фраза "Шикидим" давно вийшла за межі пісні й перетворилася на культурний код молоді. У соцмережах її використовують як реакцію на несподівані пригоди, літні поїздки, студентські спогади або просто хороший настрій.


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10