RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |


Ми даємо собі обіцянки почати робити щось важливе та корисне з понеділка, з нового року, з початку місяця. Але в нас нічого не виходить. Почасти тому, що ми ставимо занадто високу планку або намагаємося дуже різко змінити все своє життя. Але є маленькі кроки, з якими у вас точно все вийде.

Які 5 незвичайних кроків до щастя можна робити щодня, розповідає Daily Mail.



За словами Райана Хопкінса, колишнього керівника компанії "Майбутнє благополуччя, який виступає з доповідями про психічне здоров'я, поліпшення вашого благополуччя не обов'язково має включати радикальні та трудомісткі зміни у житті.

Прийміть свої недоліки
Настав час змінити наш погляд на недоліки. Це не те, чого слід соромитися, а радше дари, які потрібно прийняти й з якими потрібно працювати.

У японців є чудовий спосіб змиритися з недоліками та недосконалостями: кінцуги.

Кінцуги, що приблизно перекладається як "золоті столярні вироби", - це філософія, згідно з якою цінність предмета полягає не в його красі, а в його недосконалості, і що ці недоліки слід прославляти, а не приховувати.

Мистецтво кінцуги - це техніка, в якій розбиті керамічні вироби ремонтуються золотом, створюючи ще більш міцний і красивий витвір мистецтва. Кожна поломка є унікальною, і замість того, щоб ремонтувати предмет, щоб він став як новий, 400-річна художня форма підкреслює шрами як частину дизайну.

Використання цього метафори для самозцілення дає нам важливий урок: у процесі ремонту речей, що зламалися, ми насправді створюємо щось ще більш унікальне, красиве і міцне.

Перший крок до прийняття своїх недоліків – це визнати їх. Ви не ідеальні, але ніхто не ідеальний. Ваші недоліки - ось що робить вас особливим.

Замість того, щоб розглядати свої недоліки як слабкість, розглядайте їх як джерело сили. Проблеми, з якими ви зіткнулися у своєму житті, зробили вас сильнішими та витривалішими.

Збільште свою силу волі
Ми приймаємо близько 35 000 рішень щодня - і в міру того, як ми робимо все більше і більше виборів протягом дня, наша сила волі зменшується.

Це тому, що сила волі, як і будь-який інший м'яз, втомлюється, оскільки його використовують знову і знову. Це не те що у вас є або чого вам не вистачає, а те, що піднімається та падає.

Багато людей відчувають це почуття, також відоме як виснаження его. Теорія, що в основі цього, у тому, що сила волі пов'язані з обмеженим запасом розумової енергії. Як тільки ви витратите цю енергію, ви, швидше за все, втратите самоконтроль.

Ті, хто найкраще справляється з цим, знають це і роблять кроки, щоб налаштувати свій день так, щоб він працював на їхню користь.

Тому почніть з того, що постарайтеся звести до мінімуму кількість рішень, які вам доведеться ухвалити. Прості речі, такі як планування вбрання напередодні вечора, допоможуть зберегти силу волі. І, що особливо важливо, розв'язуйте найбільші проблеми насамперед вранці, коли ваша сила волі на піку.

Забудьте про багатозадачність
Більшість часу, коли ми думаємо, що займаємося кількома завданнями, насправді ми займаємося лише одним завданням, і це погано. Перемикання між завданнями призводить до помилок, збільшення часу виконання та зниження продуктивності, а це означає, що ми насправді менш продуктивні. Постійна багатозадачність також призводить в найгірших випадках до стресу, тривозі та вигоряння.

Натомість створіть середовище, в якому ви зможете зосередитися: відключіть повідомлення, закрийте електронну пошту та залиште телефон в іншій кімнаті. Коли у вас виникає спокуса перервати себе - скажімо, швидким прокручуванням Instagram - зупиніться і запитайте: "Мені дійсно потрібно зробити це прямо зараз?" Можливо, ні.

Але пам'ятайте, що неможливо постійно бути повністю зосередженим. Отже, коли ваша увага починає згасати, займіться простими завданнями, такими як прогулянка, миття посуду, приготування кави або навіть прибиранням, щоб дати своєму розуму перепочити та відновити здатність концентруватися.

Навчіться говорити "ні"
Занадто багато хто з нас погоджується на щось - будь то додаткова робота, відвідування заходів або вступ до групи або комітетів - тому, що ми відчуваємо, що повинні це зробити, але розумно все обміркувати, перш ніж брати на себе будь-які зобов'язання.

Намагайтеся уникати прийняття імпульсних рішень, оскільки на кону стоїть ваш час, енергія та ресурси. Подумайте про те, щоб за умовчанням відповісти "ні", і погоджуйте лише тоді, коли у вас буде достатньо можливостей ретельно оцінити ситуацію та дійти обґрунтованого та мудрого рішення. Якщо ваша відповідь не однозначна "так", то це має бути "ні".

Ніколи не кажіть "може бути" або "можливо" - це лише відкладає ухвалення рішення. Чемне "ні, спасибі" залишає у вашому житті місце для особистих зустрічей, догляду за собою та інших можливостей.

Шукайте у всьому позитив
Ми всі знаємо когось, хто міг би знайти п'ятірку і поскаржитися, що це не 20, але уявіть, наскільки щасливішими вони були б, якби могли бачити лише позитивні сторони у щоденних розчаруваннях. Так, справді відбуваються жахливі речі, але більшість із них не такі жахливі, як ми уявляємо.

Гумка може допомогти вам змінити свій погляд на життєві неприємності. Надягніть її на зап'ястя і кожного разу, коли ви скаржитиметеся, знімайте її та перекладайте на інше зап'ястя. Повторюйте до тих пір, поки браслет не залишатиметься на тому самому зап'ясті протягом 28 днів. Коли ви скаржитесь, ви починаєте з першого дня. Жодних "якщо", "але", "може бути".

Скарга визначається як "негативний опис події або людини без зазначення наступних кроків щодо усунення проблеми". Нам усім іноді потрібно випустити пару, але якщо ви не збираєтеся щось із цим робити, чи допоможе скарга вам чи ситуації?

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Редактор: Алісія Давид
26-01-2024, 00:15
Коментарів 0 Переглядів 631

Теги -

Росіяни запустили рекордну кількість БпЛА за весь час війни

Росіяни знову тероризували українців дроновими та ракетними атаками
• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі


«Зараз найгостріша фаза». Блог Ігоря Буркута
Зараз найактивніша фаза російсько-української війни, яка розпочалася ще у 2014 році
Чому всі заздрять українцям? Блог Ярослава Волощука
Не знаю, чи робив хтось дослідження, хто у світі найбільше задоволений своєю владою
ВІДЕО Переглянути все відео

У Install Pro, крім теплових насосів, можна також підібрати будь-які види сантехнічного обладнання й трубопровідної арматури, системи водоочищення, насосне обладнання, опалювальні прилади та котельні установки, внутрішні й вуличні інженерні системи та багато іншого.

Провайдер INTELEKT пропонує декілька надійних способів залишатися онлайн незалежно від перебоїв з електропостачанням.

Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.

22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".