RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |

«Лише турнік і ти»

Доки більшість сидить перед телевізорами та комп’ютерами і мріє про кубики на животі, дехто реалізовує свою мрію без дорогих абонементів у спортзали.

Денис МІНІН із Дніпропетровська, керівник популярної громадської організації Street Workout Ukraine, уже дев’ять років займається на турніках та брусах. Його вправи – не просто віджимання чи підтягування. Усе, що він робить, – гарно, нестандартно, виглядає, як шоу. Для багатьох Денис – справжній кумир. Він став легендою в Україні. Його ролики на YouTube переглянули більше 10 мільйонів людей.

Денис завітав до Чернівців разом зі своєю командою: воркаутистами з Києва, Харкова та Дніпропетровська. Тут вони мали відібрати спортсмена в нашому місті, який представлятиме Чернівці на міжнародному чемпіонаті у Франції.
Кореспондент "МБ" поспілкувалася зі спортсменом.

"Мені в душі завжди буде 18"


– Денисе, скільки вам років? Де навчалися? Ким працюєте? Як почали тренуватися?

– Щодо віку я всім відповідаю, що мені в душі завжди буде 18. Мого віку не знає навіть моя мама (сміється, – авт.). Маю вищу освіту за спеціальністю "Комп’ютерна інженерія". Навчався тому, що мені це було цікаво, а працюю не за фахом. Працював від восьмої ранку до шостої вечора й від 18.00 до 21.00 вчився. А тренуватися встигав в обідню перерву. Нині моя робота пов’язана з поїздками Україною та Європою, тому поєдную її з воркаут-туром. Маю можливість заробляти кошти, які можу виділити на молодь, щоб не просила гроші в когось. Моя методика дуже проста: зароби сам і дай людям. Що таке street workout? Це вуличні тренування. Наша організація пропагує здоровий спосіб життя: потрібен лише турнік і ти. У нас є навіть девіз: займатися коли завгодно, де завгодно й на чому завгодно. Ми за те, щоб отримувати освіту й не вживати алкоголь та наркотики, не палити, не ображати слабших, поважати старших.

– У вас є сім’я? Як вони ставляться до вашої діяльності?

– Є й дружина, і син, якому 1 рік і 9 місяців. Дружині подобається моя справа. Але можу сказати, що я поганий батько, бо, на жаль, мало часу приділяю своїй дитині. Однак усе, що я роблю, не просто так. У мене росте син. І мене хвилює, де він буде завтра, ким виросте, у яку потрапить компанію, з ким товаришуватиме, вчитиметься. І над цим я працюю нині, я не думаю лише про свою дитину, я думаю про всіх.

– Як відбуваються ваші тренування?

– Оскільки в нас зараз тур, тренування даються дуже важко. А зазвичай тренуюся через день. Ці тренування включають різні елементи, у тому числі силові, тому викладаємося на повну. Інтенсивно займаюся вже дев’ять років.

– Що порадили б новачкам, які розмірковують, яким би видом спорту зайнятися?

– Я займаюся й плаванням, і велоспортом, і віндсерфінгом (вітрило на воді) тощо. І мені дуже подобається така різноплановість. Не важливо, чим ви займаєтеся: бодибілдингом, боротьбою, боксом чи бігом. Будь-який спорт хороший, нехай кожен обирає те, що йому до вподоби. Саме тому наш воркаут-рух пропагує всі напрямки. До нас приходять, щоб отримати силову базу, а тренуються в нас усі: боксери, тенісисти, плавці, серфінгісти тощо.

"Для тренування завжди можна знайти час"

– У вас гарна фігура, сталеві м’язи. Чи вживаєте анабо­ліки?

– Стероїдам я кажу категоричне ні. У мене така позиція: щоб досягти певних результатів, "хімія" не потрібна. Хоча є різниця між стероїдами та спортивним харчуванням. На своєму прикладі я показую, що можна одночасно працювати, навчатися, тренуватися й тренувати інших. А крім того, у мене є сім’я, маленька дитина. Але це не заважає мені досягати високих результатів. Для тренування завжди можна знайти час, головне – бажання.

– Скільки ви спите на добу?

– Дуже мало, приблизно п’ять годин. Цього мені вистачає.

– А що ви можете сказати із приводу харчування?

– На першому місці в мене каші. Недаремно мами й бабусі в дитинстві годували нас кашами. Останнім часом більшість надає перевагу фаст-фуду й забуває, що каші – це, по-перше, дуже дешево, по-друге, дуже корисно. А каш дуже багато й вони смачні, тому не набриднуть. Крім того, споживаю молочні продукти: сир, кефір, йогурти, ряжанку. Вживаю також яйця, але частіше перепелині, ніж курячі. Так просто безпечніше, особливо влітку. М’ясо намагаюся замінити рибою – це корисніше.

– В яких містах ви побували? Як вам наше місто?

– Ми об’їздили всі обласні центри й не тільки. Після закінчення всеукраїнського туру, ми будемо їздити Європою. Нині Дніпропетровськ – центр воркауту. Однак нам цього мало: ми хочемо, щоб у кожному місті був власний центр, свої лідери. Ми їздимо з туром, щоб виявляти найсильніших і пропагувати здоровий спосіб життя. Ми шукаємо людей, які хочуть власними силами збудувати у своєму місті спортивний майданчик або футбольне поле.
У Чернівцях я вперше, місто сподобалося. Дуже спокійне, тихе.

– Що плануєте?

– Знаю одне: доки житиму, буду зі спортом. Моя мета – агітація. Агітую й мотивую всіх зайнятися спортом. Я завжди прагнув, щоб люди, які мене оточують, не палили, не пили й почали займатися спортом. І я щиро тішуся, що з кожним днем нас стає дедалі більше. Нині нас приблизно 150 тисяч в Україні. До кінця 2012 року в нас план вийти на цифру 300 тисяч осіб. 
Леся Токарюк

Секрети тренувань від Дениса Мініна

Розминка

"Розминка й розтягування – це фундамент для будування тіла, адже всі травми – через те, що люди не розминаються. Розтягуюся щодня, навіть тоді, коли не займаюся (вранці або ввечері). Хороший друг розтяжки – йога, навіть у домашніх умовах. Перед тренуванням зазвичай роблю легку пробіжку, а потім розтягуюся протягом 10 хвилин. Після кожного підходу тягну ті м’язи, які брали участь у вправі. Грубо кажучи, розтягуюся протягом усього тренування. Помітив, що завдяки цьому за такого підходу м’язи набувають кращого рельєфу. Та й про різні травми можна забути, а це найважливіше за силових навантажень".

Тренування

 Я не використовую жодних програм! Тіло (м’язи) саме мені підказує, коли, як і в якій послідовності робити певні вправи. У кожної людини свій організм і своя революція.

 Намагаюся займатися не більше, ніж півтори години, але старанно. Інтервал між підходами – не більше двох хвилин.

 Тренуюся через день.

 Отримую задоволення від фізичних навантажень.

Приклад одного із тренувань: на турніку – на пояс вішаю 30-35 кг і роблю три підходи по 12, 11, 10 разів, а потім без ваги роблю ще три підходи (обов’язково без ривків і до верху грудей, а в ідеалі – до низу грудей). Зворотній хват та широкий хват обов’язкові (чергувати через тренування).
На брусах – те саме, лише з вагою
50-70 кг.
База для пресу. Підіймання ніг догори на шведській стінці з вагою на ногах, потім – вправи на похилій лавці (скручування) з диском за шиєю тощо.

З ДОСЬЄ "МБ"
Денис Мінін

Улюблені види спорту: віндсерфінг, біг, велоспорт.
Хобі: автомобілі.
Максимальна кількість повторень на брусах:
10 разів із вагою на поясі 69 кг.
Жим лежачи:
робоча вага, кількість підходів/повторів: 90 кг,
три підходи по 10 повторень.
Улюблені вправи
 "Фіксую "прапорець"
(горизонтальне положення тіла, руками тримається за жердину або турнік, – авт.) і так віджимаюсь".
 Різноманітні віджимання на брусах.
 Підтягування до рівня ременя шортів, тобто до низу пресу.
 Силові виходи без ривків, у тому числі й повільні.
 Біг на руках.
12-07-2012, 15:35
Коментарів 0 Переглядів 8 844

• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі

Олена Рєпіна – випускниця Міжнародної програми "Капеланська академія"


«По ліки їду дев’ять кілометрів». Блог Людмили Осадчук
Як живуть мешканці села Чорнівка, яке приєднали до Чернівецької територіальної громади
Долар не буде вищим за 47 гривень. Блог Богдана Сторощука
Які будуть ціни, курс долара та інфляція у 2025 році
ВІДЕО Переглянути все відео

Паровоз не курсував уже понад 60 років

Чернівецька філія Державного підприємства "Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" — це надійний партнер із забезпечення точності вимірювань, сертифікації продукції та відповідності стандартам. Філія запрошує до співпраці місцевих виробників, організації та фірми, які займаються виробництвом, експортом та імпортом, реалізацією продукції.

"Профі-Центр" — це не стереотипне середовище для вивчення іноземної. Насамперед це осередок, який має не тільки ефективну навчальну базу, яку може запропонувати студентам, а й відповідні підтвердження цьому.

Кожен маленький гість отримає солодкий подарунок за віршик чи талант. Варто лиш продекламувати віршик чи розповісти, яким чемним був цього року.