У Чернівцях 59-річний чоловік викрав з прилавка мобільний телефон та ключі від автомобіля. За цим фактом поліцейські розпочали кримінальне провадження та вже повідомили порушнику про підозру у вчиненні майнового злочину.
Про це повідомляє відділ комунікації поліції у Чернівецькій області, пише molbuk.ua
Учора, 27 серпня, до поліції з повідомлення про крадіжку звернувся 55-річний житель села Шубранець. Заявник розповів поліцейським, що перебуваючи у Чернівцях, невідома особа скористалася відсутністю його уваги та викрала телефон і ключі від автомобіля, які знаходилися на прилавку в приміщені магазину. Сума завданих збитків становить 4 тисячі гривень.
Під час здійснення оперативно-розшукових заходів співробітники Чернівецького районного управління поліції швидко встановили особу зловмисника. Ним виявився 59-річний уродженець Закарпатської області.
Правоохоронці затримали порушника в порядку статті 208 (Затримання уповноваженою службовою особовою) Кримінального процесуального кодексу України та помістили його до ізолятора тимчасового тримання.
Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram