RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |
Молодий буковинець » новини » Рада підтримала закон про особливий статус поляків в Україні


Верховна Рада в четвер підтримала в цілому законопроєкт №7550 про встановлення правових та соціальних гарантій для громадян Польщі, які перебувають на території України.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на народного депутата Ярослава Железняка.



За документ проголосували 283 народні депутати. Тепер він має бути підписаний головою Верховної Ради та президентом для набуття чинності.

Згідно із законопроєктом, громадяни Польщі зможуть перебувати на території України впродовж 18 місяців після ухвалення закону та користуватися усіма правами й свободами, як і громадяни України:

права на працевлаштування без спеціального дозволу на застосування праці іноземців;

державну реєстрацію як платників податків та отримання реєстраційного номера облікової картки платника податків;

провадження господарської діяльності;

здобуття освіти, соціальні виплати, медичне обслуговування на умовах громадян України.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
28-07-2022, 17:31
Коментарів 5 Переглядів 1 218

Теги -
Hаписав: Chernovtsy, Коментарів: 0, Новин: 0, 28 липня 2022 22:44
В новині:
Запитання для роздумів! Чому Росія так підіграє Польщі?
Добре, якщо подальші слова будуть безпідставними.
Росія готується завдавати ракетних ударів по Буковині. Вони навмисно розсилають інтернетом карти де ціла Буковина є територією Румунії. Щоб спровокувати Румунією вкотре визнати суверенітет України. І можливо вони розраховують, що Румуни перестануть допомогати Буковині.
По-перше, Румуни можуть на рівні міжнародної спільноти претендувати рівно на те, що відібрав СРСР.
По-друге, Румуни мають право захищати своїх на громадян.
По-третє, Росія реально боїться, що Молода увійде до складу Румунії.
А Молдова, як незаймана дівка шукає кращого, а все виходить як завжди. Бо там де має бути голова, одне місце.
Якщо Молдова входить до Румунії. Тоді Румунія разом з Молдовою має провести спільну військову операцію в Придністровї.
А це сильно зачипає інтереси Росії.
Якщо Молдова відкидає Придністровя, то воно автоматично стає другим Калінінградом. Тоді НАТО у двічі треба збільшити свою присутність у Румунії.
Питання Придністровя це дуже складне питання.

Hаписав: Чернівчани, Коментарів: 0, Новин: 0, 28 липня 2022 23:21
В новині:
Не розуміємо одного. Для чого США Тайвань? Китай сильна країна. Підтримати Тайвань, це так або інакше виступити проти Китаю. Тут США вже пішли проти раші, а там вони хочуть одночасно йти проти Китаю. Це ризиковано. Хіба що США впевнені у допомозі Австралії, Японії, Канади. А раша не спить. Вони шукають ринків а Африці і одночасно вивчають настрої Африканських лідерів. А раптом хтось не лояльний до США, чи ЄС. Чи може хтось хоче заручитися підтримкою армії чи зброї від раші.

Hаписав: Cerneuc, Коментарів: 0, Новин: 0, 28 липня 2022 23:52
В новині:
Якщо питання Придністровя не вирішиться тепер. Через 5 чи 6 років нас знову чекає війна. Бо вже тоді рашистам треба буде сухопутного коридору до Придністровя. Ви що думайте? Народ, простий народ, зовсім не проти щоб Україну розділили Польщі, Румунії, Венгрії. Народ вже втомився. Пам'ятайте декілька років тому раша лякала, що Румунія хоче забрати Буковину. Так от рашисти. Ви так постаралися що навіть там де ніколи не було Румунії, населення і не проти Румунії. Дякуючи вам ми так здружилися з ними як ніколи. Раніше паспорти брали переважно румономовне населення. А тепер беруть і україномовне. Бігають архівами. Шукають підтвердження того, що їх предки проживали на Буковині, коли тут була Румунія, вчуть мову і беруть. Раніше період, коли були Румуни називали окупацією. А тепер Румунію називають законною правонаступницею Австро-Угорщини. Раша на що розраховує?
Якщо Україна розділиться, НАТО буде біля самої Москви. Що тоді вони будуть розказувати своєму народу? А країни НАТО це високотехнологічні країни. І багаті країни.
Чи вони планують все життя брязкати ядерною зброєю?

Hаписав: Chernovtsy, Коментарів: 0, Новин: 0, 29 липня 2022 00:18
В новині:
Уявімо ситуацію. Просто уявімо! Росія розпочала глобальне вторгнення. Іде засідання ВРУ. Регіони України офіційно, законно передають Польщі, Венгрії, Румунії.
Це не тільки НАТО розширюється, а ЄС також блище підходить до росіян. А тоді їм дуже складно буде вгомонити настрої у прикордонних містах в селах. Бо у сусідів зарплата буде не 30000 рублів, а 3000 доларів. Рівень економіки, забезпечення, послуг також не до російського. Не кажучи вже про елементарне - якість їжі, медицини, освіти. До поки Україна буде йти в Європу, а це роки. Вони будуть мати час побудувати на прикордонних територіях свою Європу. А до такого швидкого потрясіння вони точно не готові. Колись будучи у східній Азії здавалося, що росіяни дружелюбний народ. Але виявляється протилежне. Та ще який заздрісний.

Hаписав: Cerneuc, Коментарів: 0, Новин: 0, 29 липня 2022 00:24
В новині:
Питання єдине. Чи НАТО треба України?
І чи ЄС треба України, як рівноправної держави? Доводилося бути у Чехії, Польщі, Італії. Нас там цінують як робочу силу. Слуг. Не побоюся слова, рабів.


У Чернівціобленерго оприлюднили графік на завтра


Хоч і загальна кількість відвідувачів зменшилася порівняно з минулим роком, інтерес іноземців зріс.
• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі


Чому всі заздрять українцям? Блог Ярослава Волощука
Не знаю, чи робив хтось дослідження, хто у світі найбільше задоволений своєю владою
Замість саміту миру – варіанти капітуляції. Блог Ярослава Волощука
Ви помітили, що останніми днями на єдиному марафоні поменшало розмов про другий та наступні саміти миру?
ВІДЕО Переглянути все відео

Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.

22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".

Провайдер INTELEKT пропонує декілька надійних способів залишатися онлайн незалежно від перебоїв з електропостачанням.

В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.