На відновлення переговорів між владою та опозицією ще до початку нової сесії наполягають ветерани-афганці, а також "Правий сектор", який взяв на себе відповідальність за початок штурму на Грушевського.
Як йдеться в сюжеті ТСН, одним з очільників руху є Дмитро Ярош. Ярош за освітою філолог, а родом з Дніпродзержинська. Прес-аташе руху - Артем Скоропадський. Колишній журналіст-росіянин цієї зими остаточно перейшов на бік протестувальників.
"Правий сектор" має і бійців, і юристів. Поява "Правого сектору" як організації стала сюрпризом для всіх. За останній тиждень кількість прихильників лише в соцмережах збільшилась в десятки разів.
Це і радикальні націоналісти, і футбольні фанати, і крайні праві, і крайні ліві, і скінхеди. Кістяк організації складають організації "Тризуб", УНА-УНСО та "Білий молот".
Єдине, що їх єднає – прагнення боротьби з тотальною корупцією і терором офіційних силових структур.
"Правий сектор" став першою організацією, яка взяла на себе відповідальність за радикальні дії. Втім, координатори спротиву не приховують – "праві" координують свої акції з "офіційним" Майданом. Єдина людина з "офіційних опозиціонерів", якій вони безумовно довіряють – Андрій Парубій. Його вони готові делегувати на перемовини з Януковичем.
"Найголовніші позиції – звільнення всіх заручників, припинення кримінальних справ і повернення до Конституції того зразка, який є більш лояльним для українського населення", - каже член "Правого сектору" Андрій Бондаренко. В разі пасивності влади "праві" обіцяють відновити "демонстрацію сили".
Як повідомляє кореспондент ТСН, "Правий сектор" вирішує перетворитись на справжню політичну партію. Офіційну структуру на кшталт "Батьківщини" чи "Свободи". Реєструватися в Мін'юсті та балотуватися в парламент. Цей план поки не озвучують офіційно, але таке рішення "Правим сектором" уже прийнято.
3-02-2014, 11:01
0
2 348