Фестиваль "Червона рута" пройде у Маріуполі

Новини Чернівців / культура, шоу-бізнес
24 697
0
Фестиваль "Червона рута" пройде у Маріуполі

З 18 по 20 вересня в місті Маріуполь відбудеться фінал ХІV Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики “Червона рута”.

Про це повідомляє видання УНН.

За повідомленням організаторів фестивалю, протягом трьох днів заходи пройдуть на центральній площі, парках та в концертних залах Маріуполя. Вони включатимуть проведення фінальних конкурсів, Гала-концертів нових переможців фестивалю, зірок української естради — лауреатів “Червоної рути” минулих років, концерту виконавців української діаспори з Канади, Америки, Австралії та Європи, концерту рок-гуртів Маріуполя та ін., супутні патріотично-виховні заходи.

Довідка: "Червона рута“— регулярний (кожні два роки) український молодіжний музичний фестиваль.

Перший фестиваль “Червона Рута” відбувся 17-24 вересня 1989 року у м. Чернівці. Попередні відбіркові конкурси відбувалися у кількох містах, не обов’язково обласних центрах. Так, наприклад, відбірковий конкурс по Черкаській області проходив у міському будинку культури м. Умань Черкаської області. Перемогу у цьому відбірковому конкурсі, а заодно і путівку до м. Чернівці, отримали черкащани Едуард Драч, Кость Павляк, рок-гурт “Екологія” (керівник — Геннадій Осипенко), а також гордість всього тодішнього українського андерграунду Андрій Миколайчук.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують