"Буковина" зіграла внічию на виїзді

Новини Чернівців / спорт
1 269
0
"Буковина" зіграла внічию на виїзді

У третьому турі друголігової першості України чернівецька "Буковина" грала на виїзді з командою "Скала" (Стрий). У матчі з представниками Львівщини місце у стартовому складі отримали Тарас Сивка та Роланд Расель Білала, якого цього тижня вдалося заявити за нашу команду. А ось Тарас Овчар, Алішер Якубов, Владислав Котов та Ілля Носов залишили "Буковину". Про це повідомляє прес-служба ФСК "Буковина".

На початку зустрічі небезпечний простріл намагався замкнути Назар Кміть, однак наші гравці завадили суперникові завдати влучного удару. А на 11 хвилині зустрічі чудовий шанс забити перший гол у зустрічі мав Антон Батрак. Отримавши передачу від Степана Маковійчука, наш футболіст, який перебував у межах штрафного майданчика завдав удару по "рамці" суперника. Голкіпер "Скали" Денис Завгородній вже не міг врятувати свою команду від голу, однак м’яча з лінії воріт вибив екс-захисник "Буковини" Роман Подоляк. Згодом пробивав по воротах господарів Олег Дмитренко, який, до речі, раніше захищав кольори "Скали". "Пострілові" Олега забракло влучності.

На 17 хвилині гри Віталій Рябушко зробив подачу зі штрафного у карний майданчик "Буковини", а ось Андрій Кохман завдав удару головою – м’яч опинився у руках голкіпера чернівчан Володимира Мельниченка.

На жаль, згодом зазнав травми Дмитро Луцюк та не зміг продовжувати матч. Нашого гравця з розбитою головою забрала "швидка". Замість Луцюка на поле вийшов Дмитро Осадчий. А на 25 хвилині на ударну позицію виходив гравець "Скали" Дмитро Скакун. Наш воротар Володимир Мельниченко зреагував на удар футболіста господарів.

На 38 хвилині зустрічі підопічні Віктора Мглинця втратили ще один стовідсотковий момент. На "побачення" з голкіпером "Скали" Денисом Завгороднім вийшов Олексій Красов. На жаль, Олексій програв дуель воротареві суперника. На останніх хвилинах першого тайму міг відзначитися Роланд Расель Білала. Після навісу Дмитра Осадчого український гравець конголезького походження пробивав головою. На жаль, м’яч влучив у стійку воріт "Скали".

Вже у другому таймі намагався завдати влучного удару по воротах "Буковини" Віталій Лазаренко. Воротар "Буковини" Володимир Мельниченко забрав м’яч. А на 64 хвилині гри не зміг влучити у ворота "Скали" Антон Батрак. А згодом після удару Дмитра Скакуна м’яч влучив у стійку воріт "Буковини". А на 86 хвилині гри команди обмінялися небезпечними атаками. Спочатку не зміг переправити головою м’яча у ворота суперника Олексій Красов, а згодом на удар Віталія Лазаренка зреагував Володимир Мельниченко. Той же Віталій Лазаренко влучив у поперечину воріт нашої команди на 89 хвилині зустрічі. Вже у доданий арбітром штрафний виконав Тарас Сивка, а Руслан Рябий не зміг влучно пробити головою. Підсумок гри – 0:0.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Новини Дня

16:00
«Маємо гуртуватися, інакше втратимо країну»: ситуація на фронтах критична, кажуть бійці із Буковини
ексклюзив
15:39
На Буковині з-під землі вже пробилися підсніжники, але через мороз "завмерли"
15:20
Ще одна громада села на Буковині проголосувала за перехід до ПЦУ - відео
15:00
Вночі ще мінуси, зате вдень тепло: погода на Буковині наступного тижня
14:40
Чому у Чернівцях немає паркомісць для учасників бойових дій?
14:20
Науковець із Чернівців розповів, як стрімкі перепади температур впливають на тварин
13:59
Герої Буковини: загинув старший сержант Володимир Максимов
13:40
Дзюдоїст із Буковини виборов медаль масштабного чемпіонату України
13:20
Повернувся із Бельгії, щоби захищати Україну: пам'яті воїна із Буковини Павла Унгуряна
13:00
Фінансовий гороскоп на тиждень: на кого чекає прибуток 24 лютого – 2 березня
12:41
Весна вже скоро: якою вона буде на Буковині і чи не повернеться зима
12:19
У Чернівцях меншає старшокласників. Куди діваються діти?
11:57
Команда з Буковини здобула перемогу на Фіналі Кубка України з греплінгу та панкратіону
11:39
Пентагон звільняє 5400 цивільних працівників, очікують ще десятки тисяч звільнень
11:17
Чому вага збільшується, навіть якщо ви їсте мало – лікарка дала суттєві поради
10:58
Соцдопомога 2025. Як документально підтвердити автоматичне продовження строку інвалідності
10:38
Жив театром: сьогодні - 90 років з дня народження Анатолія Литвинчука
10:19
Горіли житлові будинки: на Буковині за минулу добу рятувальники ліквідували 12 пожеж
09:59
В Україні стрімко дорожчає один із молочних продуктів
09:38
Команда Трампа впевнена, що зможе закінчити війну наступного тижня
09:17
Субсидія на оренду житла 2025. Куди звернутися за призначенням та які документи потрібні
08:55
Більшість забуває: чому потрібно замочувати рис перед приготуванням
08:37
За минулу добу на фронті - 112 боєзіткнень. ЗСУ знищили ще 1180 окупантів
08:19
Нічна атака росіян: у низці областей України оголошували повітряну тривогу через загрозу ударних БПЛА
08:00
Яке свято 23 лютого в Україні та світі: заборони, традиції, народні прикмети
Більше Новин

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм