Модернізація України: студенти з Чернівців зняли соціальний ролик про шкідливі звички і насильство

Новини Чернівців / відео
2 307
0
Модернізація України: студенти з Чернівців зняли соціальний ролик про шкідливі звички і насильство

Студенти з Буковини зняли соціальний відеоролик "Модернізація України-2015" про шкідливі звички та насильство.

"Модернізацію найбільшої за площею держави - України потрібно починати з себе. Студенти Чернівецької області як ніхто це розуміють. Потрібно подбати про наше молоде покоління, потрібно змінитись поки на стало пізно. Давайте змінювати суспільство, давайте змінювати країну", - говорять автори відеоролику.



Читайте також: ЧНУ потрапив у проморолик про потенціал України (ВІДЕО)

Автори відео повідомили, що чернівецькі студенти презентуватимуть цей ролик на Всеукраїнській Студреспубліці-2015. Відеооператор - Олександр Пинзару. Участь у зйомках брали активісти СтудРади Буковини.

Раніше в мережі з’явилося душевне відео про волонтерів з Буковини.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують