У Чернівцях затримали 35-річного чоловіка, який пограбував будинок на десять тисяч гривень.
Про це повідомляє СЗГ УМВС України в Чернівецькій області.
Про зникнення золотих прикрас правоохоронцям повідомив 54-річний чернівчанин. Працівники Садгірського райвідділу одразу ж почали проводити необхідні оперативно-розшукові заходи.
Оперативники вийшли на слід зловмисника. Відомо, що йому 35 років, проживає у Чернівцях, раніше вже неодноразово потрапляв у поле зору правоохоронців. У будинок потерпілого проник, віджавши кватирку дерев’яного вікна. Зловмисник діяв швидко: знайшов золоті прикраси, забрав їх, прихопив із собою ще й мобільний телефон та втік.
За даним фактом відкрите кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України, - повідомив начальник Садгірського райвідділу УМВС України в Чернівецькій області Юрій Дахно. Чоловіку загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 6 років. Нині зловмисник в порядку ст. 208 Кримінального Процесуального кодексу України затриманий.
11-06-2015, 16:34
![Коментарів Коментарів](/templates/mb_ua/images/ico-comments.png)
0
![Переглядів Переглядів](/templates/mb_ua/images/ico-ratingnews.png)
1 826