На Буковині затримали чоловіка, який вкрав 400 гривень

Новини Чернівців / кримінал
1 130
0
На Буковині затримали чоловіка, який вкрав 400 гривень

Раніше судимий чоловік на Буковині зайшов до помешкання односельчанина та поцупив 400 гривень.

Про це повідомляє прес-служба УМВС в області.

До Сокирянських правоохоронців за допомогою звернулась 43-річна мешканка села Коболчин. Жінка повідомила, що з будинку її односельчанина викрали гроші.

Аби встановити особу зловмисника співробітники карного розшуку спільно з дільничними інспекторами місцевого райвідділу міліції провели ряд оперативно-розшукових заходів. Правоохоронці швидко встановили особу зловмисника. Ним виявився 36-річний мешканець села Коболчин, котрий вже притягався до кримінальної відповідальності за скоєння майнових злочинів.

Як виявилося, до будинку потерпілого зловмисник зайшов через незачинені двері, коли чоловіка не було вдома.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Зловмиснику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до трьох років. Слідство триває.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують