RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець Вхід через ВКонтакте
Головна | Приватні оголошення |Приватні оголошення Тури з Чернівців | Історія успіху | Історія успіху Афіша | Пропозиція тижня | Послуги | Журнал "Давай Одружимось!" |
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |
Контрольний матч "Буковини" завершився результативною нічиєю

19 березня чернівецька "Буковина" провела у Білій Церкві контрольний матч із командою другої ліги "Арсенал-Київщина" (Біла Церква), який завершився з рахунком 2:2.

У перші десять хвилин матчу наша команда мала шанси вразити ворота суперника, однак на 14 та 30 хвилинах гри пропустила дві контратаки господарів поля. У першому таймі плані у "Буковини" простежувалися проблеми у плані комбінаційної гри. Зокрема, під час виходу з оборони.

У другому таймі підопічні Юрія Гія зрівняли результат. На 55 хвилині матчу відзначився півзахисник "Буковини" Сергій Загідулін (на фото), який, до речі, забивав у попередньому контрольній грі наших земляків проти тернопільської "Ниви" (2:0). А на 75 хвилині вдруге ворота представників Київщини вразив Андрій Королянчук. Наприкінці зустрічі шанси відзначитися мали гравці обох команд, однак рахунок матчу не змінився – 2:2.

За словами головного тренера "Буковини" Юрія Гія, враження від гри нашої команди у нього двояке. Серед негативних моментів – проблеми у плані комбінаційної гри. Є проблеми у "Буковини" і в лінії нападу. До позитиву можна віднести те, що програючи у ході гри з результатом 0:2, наші футболісти проявили характер і зуміли зрівняти рахунок.

На 21 березня у чернівецької "Буковини" запланований ще один контрольний матч. Планується, що підопічні Юрія Гія зіграють з аматорською командою "Маяк" (Великий Кучурів).

Склад "Буковини": Одольський (Когут, 46), Білоус (Ситников, 46), Дем'янчук (Жовтюк,46), Тєрєхов (Давідчук, 75), Темерівський (гравець на перегляді, 46), Загідулін (Булезюк, 60), Лисюк (Косован, 60), Толстяк, Власюк, гравець на перегляді, Лакуста (Королянчук, 60).