Буковинців наполегливо просять навести порядок у своїх підвалах, щоб у разі небезпеки було куди сховатися. Зі 143 бомбосховищ у належному стані перебуває менше половини укриттів.
Про це йдеться у програмі "Огляд дня" на телеканалі ZIK.
Чернівецькі комунальники взялись облагороджувати місцеві бомбосховища. Зараз у багатьох із них тривають малярні роботи, проводять електрику.
- Потрібно наводити порядок, адже роками укриття були у захаращеному стані. Сьогодні ж обставини змушують, закотивши рукави, взятися за очищення таких бомбосховищ, – зазначив голова Першотравневої районної адміністрації Чернівців Тарас Бабух.
Інформацію щодо укриття в найближчій до місця розташування установи можна отримати у комунальних підприємствах, відділі з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення або за телефоном 101.
Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.
22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".
В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.