На Буковині добровільно зголосився до армії Олександр Литвин, сільський голова Зеленого Гаю, що у Новоселицькому районі.
- З нашого села в АТО перебуває чотирнадцять хлопців, то чому мені перебувати за їхніми спинами, тим паче, що я офіцер запасу, капітан, - каже він. – От і вирішив піти в армію.
Читайте також: 12 посадовців Чернівецької міськради отримали повісткиЗа словами Олександра Дмитровича, його відправляють в один з навчальних центрів на Київщині. Сьогодні сільський голова вже відбув на місце призначення.
Як відомо, раніше заступник мера Чернівців
пішов добровольцем.
5-02-2015, 10:31
![Коментарів Коментарів](/templates/mb_ua/images/ico-comments.png)
0
![Переглядів Переглядів](/templates/mb_ua/images/ico-ratingnews.png)
3 129