Благодійний ярмарок "Нумо вчитися" проведуть 18 серпня з 16:00 до 19:00 біля обласної бібліотеки.
Про це кореспонденту molbuk.ua повідомили організатори заходу.
- Ярмарок організовується для залучення та збирання коштів на забезпечення шкільним та канцелярським приладдям дітей-сиріт, - розповідає організатор благодійного ярмарку Анастасія Греневич. - У рамках дійства - марафон майстер-класів та виступи митців.
Під час ярмарку для чернівчан проведуть різноманітні майстер-класи з бісероплетіння, плетіння браслетів у техніці макраме, виготовлення сережок тощо. Також відбудуться літературні читання та виступи музикантів. А вже наприкінці ярмарку проведуть Art-сушку дитячих малюнків.
16-08-2014, 16:51
![Коментарів Коментарів](/templates/mb_ua/images/ico-comments.png)
0
![Переглядів Переглядів](/templates/mb_ua/images/ico-ratingnews.png)
1 883