Прийом документів у вузи завершився сьогодні. Другого серпня оголосять списки перших рекомендованих на навчання у вузах за державним замовленням. У приймальних комісіях фіксують рекордну кількість поданих заяв на вступ. Так, кількість поданих заяв більша, як торік, на кілька тисяч. Такий ажіотаж пов’язують з тим, що абітурієнти опанували систему електронного вступу.
- Нинішнього року ми отримали 12 тисяч 800 електронних заяв, тоді як торік їх було лише 8 тисяч 600, - розповів відповідальний секретар ЧНУ ім. Ю. Федьковича Тарас Звоздецький. - Ця різниця якраз майже покриває різницю між загальною кількістю поданих на вступ заяв торік і на нинішній момент.
Майже половина з усіх заяв, які на дійшли в БДМУ — електронні. Як розповів відповідальний секретар приймальної комісії БДМУ Володимир Глубоченко, торік заяв на вступ подали на дві тисячі менше.