На Буковині німецький спеціаліст вчила наданню психологічної допомоги постраждалим у війні

Новини Чернівців
1 450
0
На Буковині німецький спеціаліст вчила наданню психологічної допомоги постраждалим у війні

У селі Репужинці Заставнівського району німецький психоаналітик Інга Місмаль ділилась з українськими колегами досвідом своєї роботи з надання швидкої психологічної допомоги постраждалим у війні.

Про це кореспонденту molbuk.ua повідомили в Буковинському державному медичному університеті.

- На тренінги пані Інги приїхало близько 50 спеціалістів з усієї України, - розповідає викладач кафедри психології БДМУ Оксана Пандерецька. - Тут були і практикуючі психологи, і психотерапевти, і лікарі-психіатри з Києва, Вінниці, Сум, Харкова, Хмельницького тощо. Серед них і ті, хто безпосередньо працює з біженцями, в госпіталях із пораненими, також тут були і волонтери з надання психологічної допомоги. Різні категорії спеціалістів.

Сама пані Інга Місмаль розповідає, що їй дуже сподобалось наша область і привітність людей, які тут проживають.

- З перших вражень про місто можу сказати, що тут дуже затишно, - ділиться враженнями іноземний психоаналітик. - І люди тут дуже привітні і добрі. А щодо ситуації, в якій зараз перебуває ваша країна, можу сказати зі свого 10-літнього досвіду роботи в Афганістані, що уже зараз ваша країна стоїть на порозі стрімкого підняття рівня злочинності, насильства, вчинення суїцидів. Для того, щоб максимально зменшити вплив трагічних подій на психіку людей необхідно вчасно надати їм допомогу. У різних людей вплив трагічних подій проявляється по-різному. Дехто страждає від постійних нічних жахіть, різних видінь, хтось намагається шукати винних в оточуючому суспільстві і вже на них "виливати" усю злобу.

- Наша методика психологічної допомоги полягає у якомога швидшому виведенні особи з позиції жертви. Потрібно зробити все, щоб людина перестала відчувати себе жертвою. Для цього психолог повинен бути незаангажованим. Ні в якому разі не висловлювати власну думку щодо тих чи інших подій. Людина повинна максимально дистанціюватись від пережитих подій, відволіктись, якщо можна так сказати. Потрібно зайнятись чимось конкретним - від приготування їжі і миття посуду до прання чи чогось подібного, - пояснила Інга Місмаль.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

02:00
Розчинна проти заварної: ось яка кава корисніша насправді
01:45
5 неефективних вправ, які варто припинити виконувати у спортзалі
01:30
Її не потрібно дотримуватись щодня. Названо найкращу дієту для схуднення
01:15
Ці 5 горіхів найкорисніші для вашого здоров'я: варто додати їх на тарілку
01:00
Небезпечно для очей: скільки часу можна дивитися телевізор без шкоди?
00:30
Чому корисно пити чай із кориці: названо 7 цілющих властивостей цього напою
00:30
Що станеться з організмом, якщо регулярно їсти насіння чіа: дієтологи дали відповідь
00:15
Як зробити рушники м'якими без кондиціонера: метод шокує простотою

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм