Понеділок, 16 червня 2025

Через перегрівання мотору постійно ламається ліфт

Новини Чернівців
2 056
0
В 9-поверховому будинку по вул. Героїв Майдану, 83 б (колишня Червоноармійська) більше двох тижнів ліфт працює з перебоями.

Про це повідомляє кореспондент molbuk.ua.

За повідомленням мешканців цей ліфт постійно ремонтують, але він наступного ж дня знову не працює.

- Це вже переходить усі межі, - скаржиться мешканець будинку Олександр Таранович. - От учора знову приходили майстри. Ніби відремонтували ліфт. А вже сьогодні він знову поламався. Хвора дружина мусила знову сьогодні сходами підніматися на сьомий поверх. Телефонував у фірму, яка обслуговує ліфти. Кажуть, що скоро відремонтують, а коли — не уточняють. Таке неподобство вже більше двох тижнів триває. Я ще буду в міськраду скаржитись, щоб якось вплинули на роботу тієї фірми, - обурюється чоловік.

Кореспондент molbuk.ua дізнався, що будинок за тією адресою обслуговує підприємство "Чернівціліфт". Там нам пояснили, що потрібно замінити мотор.

- Ми замовили дріт, яким зможемо обмотати мотор того ліфту, - розповідає виконроб Валерій Зеленчук. - Старий мотор там постійно перегрівається, тому ліфт часто зупиняється. Але поки очікуємо на матеріал ми не зупиняємо повністю його роботу, а постійно запускаємо. Чекаємо на матеріал, щоб обновити мотор. Коли це буде я сказати не можу. Може через тиждень, може через два. Це залежить від фірми-постачальника, - повідомив працівник підприємства "Чернівціліфт".
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У коледжі на Буковині розповіли про стан дітей, які потрапили в аварію у Франції
Уроки англійської та ресторанне меню: що пропонують літні табори на Буковині
Більше дронів – менше втрат. Воїни 80 бригади збирають на мавіки
Всі діти живі і скоро будуть на Буковині: що наразі відомо про трагічну ДТП у Франції
У Чернівцях у багатоповерхівці горіла квартира: з будинку евакуювали 28 людей - фото
Мріяв накрити стіл від Чернівців до Чорториї: сьогодні - день народження Івана Миколайчука
Сьогодні Буковина попрощається із захисником Євгенієм Людвіком
14 червня, 2025
Юна Сумська та фільм від Джолі: що можна побачити на Миколайчук OPEN, який стартував у Чернівцях
Четвертий обмін за тиждень: в Україну повернулися бійці, які у полоні з 2022 року
Поверталися з навчання: стали відомі нові подробиці трагічної ДТП у Франції, у якій постраждали буковинці