Міліція встановила особу вбивці хлопця на стоянці на вулиці Винниченка

Новини Чернівців / топ новини / кримінал
5 145
0
Міліція встановила особу вбивці хлопця на стоянці на вулиці Винниченка

Співробітники УМВС в Чернівецькій області встановили особу підозрюваного у вбивстві хлопця на вулиці Винниченка у Чернівцях.

Про це у понеділок повідомив начальник управління карного розшуку УМВС в області Руслан ДОМНІЦАК.

Щоправда, правоохоронці не змогли затримати зловмисника, бо той наразі переховується за кордоном.

"Ми встановили особу підозрюваного. Наразі ми працюємо з нашими колегами з-за кордону, щоб виявити його місцезнаходження. Співпрацюємо також з Інтерполом, адже ви знаєте, що таке процес екстрадиції", - сказав Р. Домніцак.

За інформацією силовиків, загиблий хлопець був одруженим. За кілька місяців до вбивства у потерпілого народилася дитина.

Нагадаємо, торік на стоянці на вулиці Винниченка із обрізу мисливської рушниці вбили 21-річного чернівчанина.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують