Чернівчани масово знімають готівку з рахунків

Новини Чернівців / новини
1 988
0
Чернівчани масово знімають готівку з рахунків


Після повідомлень про те, що банки закривають свої відділення у центрі Києва, чернівчани також побігли до банкоматів знімати готівку з власних рахунків.
Так, до molbuk.ua звернулося кілька читачів зі скаргами на те, що вони не можуть зняти готівку з банкоматів різних банків.

Оператор відділення одного із банків повідомила кореспонденту, що справді певний час ніхто не міг скористатися послугами банкоматів їхнього банку, оскільки в цей час тривало перезавантаження серверу.

-Відбувалося перезавантаження центрального серверу у Києві. Оскільки зв’язок надходить централізовано, то й наші банкомати ми не могли вчасно завантажити готівкою, - сказала працівник банку.

За її словами, сьогодні, 20 лютого, люди масово почали знімати готівку з рахунків через банкомати. Крім того, банк встановив обмеження - за одну операцію можна взяти не більше тисячі гривень. Тож, щоб зняти більшу суму, потрібно здійснити кілька операцій.

Про те, що була проблема і в головному - київському - офісі, де якийсь час не працював головний сервер авторизації, повідомили й в прес-службі іншого банку.

Тому банкомати кількох фінансових відділень не працювали певний час.

Втім, наприкінці робочого дня - о 17 год, більшість банкоматів були завантажені готівкою і люди можуть вільно ними користуватися.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

21:22
Перевірятимуть статус військового обліку в реєстрі: для українців змінили процедуру оформлення паспорта за кордоном
21:00
Кадрові перестановки: хто очолив центр культури у Чернівцях
20:41
Чернівці попрощалися із воїном Василем Зельмановичем - фото
20:30
Який інтернет у Чернівцях справді швидкий і надійний? Думки чернівчан!
20:20
Дружина заробляє більше: що задекларував голова Чернівецької облради
20:00
У Буковинських Карпатах на відомого ведучого Комарова напав ведмідь
19:40
Продажі Tesla у Європі падають третій місяць поспіль
19:20
Відома співачка із Чернівців заявила, що йде в президенти

Колонка

Читають Коментують
У лісах Буковини вже з'являються делікатесні гриби, але їх легко переплутати із отруйними
23 920
"Не цінуємо своїх": мандрівниця розкритикувала захват візитом ведучого Комарова на Буковину
10 518
На зупинку на Калинівському ринку витратять майже три мільйони
9 978
"Клята війна": стало відомо про загибель захисника із Буковини Геннадія Рясова
7 571
У Чернівцях зустрінуть двох відважних воїнів, які загинули у Донецькій області
7 516
"Наш бус повністю знищений": волонтери з Чернівців, які потрапили під ракетний обстріл у Кривому Розі потребують допомоги
7 491
У Чернівцях горіла церква: що відомо
7 322
Познімали металеві секції: у центрі Чернівців зруйнували парканчик - фото
5 413
У Покровську загинув військовослужбовець Чернівецького обласного ТЦК
5 106
Спланували цілу спецоперацію, але вона зірвалася: на Буковині прикордонники затримали чоловіків, які тікали до Румунії
4 434

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм