Конкурс на посаду директора земельного департаменту вкотре перенесли

Новини Чернівців / топ новини
2 759
0
Конкурс на посаду директора земельного департаменту вкотре перенесли

Конкурс на заміщення посади керівника земельного департаменту Чернівців знову перенесли – на 13 лютого. Участь у конкурсі візьме лише один претендент – депутат міської ради Володимир Бешлей.

Про це журналісту molbuk.ua повідомила начальник відділу кадрів міськради Людмила ТЮРІНА.

"Цей конкурс відбудеться 13 лютого. У конкурсі візьме участь лише один кандидат – Володимир Бешлей. Від того, що дату перенесли, кількість претендентів не збільшилась", - повідомила вона.

Разом з тим, Людмила Тюріна повідомила про те, як відбувається цей конкурс.

"Претенденти приходять, тягнуть білети. Пізніше сидять півгодини, готуються. А потім відповідають. Одне питання – по Конституції, друге – по закону "Про службу в органах місцевого самоврядування", третє – по закону "Про засади запобіганню корупції", і два останні питання – безпосередньо за фахом", - розповіла вона.

Нагадаємо, у грудні міськрада не змогла провести відповідний конкурс на заміщення вакантної посади через відсутність претендентів.

У жовтні на два тижні виконувачем обов’язків керівника департаменту призначили депутата від "Нашої України" Володимира Бешлея. Однак його керівництво не сподобалося працівникам департаменту, бо йому "варто бути більш людяним".

У жовтні депутата міської ради від Партії регіонів Володимира Ніконова відсторонили від посади керівника земельного департаменту через службове розслідування за поданням депутата й голови земельної депутатської комісії Олексія Редька.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Колонка

Читають Коментують
Померла 27-річна жінка з Глибокої, яка потрапила у важкому стані до лікарні
25 081
Не втікав і є свідком: хлопця, якого соцмережі звинуватили в побитті Вікторії Тоненчук, опитала поліція
18 247
Працівник ТЦК із Буковини допомагав переправляти ухилянтів за кордон: у ТЦК відреагували
6 807
У Чернівцях помер 11-річний хлопчик. Поліція перевіряє обставини та причини смерті
5 946
Герої Буковини: не стало захисника Миколи Цуркана
5 188
Найпопулярніша риба може зникнути з прилавків: у чому причина та чим її замінити
4 910
До свідомості так і не прийшла: 18-річному хлопцю вручили підозру у заподіянні тяжких тілесних ушкоджень Вікторії Тоненчук
4 523
Не виходить на зв'язок: куди подівся волонтер із Чернівців Володимир Дорош
4 522
У Чернівцях з'являться ще дві камери TruCAM: де саме
4 514
Голова Глибоцької ОТГ закликав правоохоронців об'єктивно розслідувати обставини смерті 27-річної жінки
4 084

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм