RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |
Молодий буковинець » Новини Чернівців » Нардеп-регіонал Федоряк пояснює, чому голосував за антидемократичні закони

Нардеп-регіонал Федоряк пояснює, чому голосував за антидемократичні закони

Скандальний законопроект "Про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" підтримали буковинські нардепи-"мажоритарники" від Партії регіонів Артем Семенюк та Геннадій Федоряк.

Така інформація оприлюднена на офіційному сайті Верховної Ради України.

Про те, чому регіонали голосували за цей законопроект, кореспондент molbuk.ua поцікавився у депутата Верховної Ради від 203 округу Геннадія ФЕДОРЯКА.

- Ви підтримали своїм голосом законопроект, на який громадськість відреагувала вкрай обурено. Чому ваше рішення було таким?

- А чому ні? Обурення людей може бути. Але можливо хтось не розуміє глибину цього питання. Є побудова державності, є завдання, які стоять перед судоустроєм. Вважаю, що голосування за цей законопроект підтримає саме цей наш напрямок.

Ми працюємо як політична сила: у нас є певні рішення, вони приймаються й обговорюються на фракції. Тому ми й проголосували.

- Зокрема нас, журналістів, дуже тривожить питання щодо наклепу

- Послухайте… Ми сьогодні дали можливість людям говорити про все, не відповідаючи ні за які речі. Я рахую, що нині деякі люди уважно прочитають цей закон і будуть більш стриманими у своїх висловлюваннях…

- …але це фактично перешкоджає свободі слова…

- Чому перешкоджає? Давайте говорити правильні речі, які мають під собою якесь підґрунтя…

- Якщо, скажімо, я напишу завтра у своєму аккаунті у Facebook якийсь жарт, а хтось його сприйме за правду…

- А можна вам задати запитання? А чи давав вам той суб’єкт, про якого ви писатимете, право жартувати над ним?

- Уявімо, завтра випаде сніг. А я напишу, що на вулиці тепла погода…

- Ні, я вважаю, що тут ви трохи перевертаєте цей закон по суті. Тут мова йде виключно про висловлення щодо фізичних або посадових осіб. Про це йдеться у проекті закону. Мова не йде про те, що вам заборонять висловлюватись абстрактно. Про це мова не йде. Мова йде про конкретику. Можна я вам задам ще одне запитання?

- Так.

- А скільки можна чути у свою адресу необґрунтованих образ? Від незрозумілих людей! Ніхто не знає, що це за люди, за що вони відповідають у житті? Хто вони такі? Розумієте?

- Кожен громадянин України має право на висловлювання власної думки

- Можна одну річ? Будь ласка – висловлюйте свою думку. Але постарайтесь висловити її в такий спосіб, щоб не ображати інших людей. Оце нормально буде.

- Дивує теза в законопроекті про заборону автоколон з більш, ніж п’ятьма транспортними засобами. Бувають же весілля з великими кортежами! Там може бути і 25 автомобілів. Невже за це каратимуть?

- Гадаю, за це ніхто нікого карати не буде. Це ж не просто безглузде виконання якогось законного акту. Там всі люди живі й нормальні, у яких є здоровий глузд – і в посадових осіб, і у держінспекторів, які працюють на дорогах. Якщо вони бачать, що йде весільний кортеж, то зрозуміло, що жодних проблем у таких випадках не виникатиме. Я в цьому впевнений.

- Який зміст такого нововведення?

- Ми вже заходимо з вами у такі глибокі речі. Давати пояснення? Я не був ініціатором цих пунктів…

- Але ви підтримали їх!

- Я підтримую їх. Знаєте, як ми з вами спілкуємось зараз? Ви взяли окрему фразу, задаєте мені запитання, і хочете, щоб я в це питання поглиблювався і давав якісь пояснення по ньому. Ми можемо говорити по суті законопроекту, а не по окремих фразах. А давати пояснення по окремих фразах я не буду. Нині ж можна будь-яку окремо взяту фразу закону повернути в будь-якому ракурсі – позитивному чи негативному. В контексті закону все прописано нормально. Я в цьому впевнений.

Микола КОБИЛЮК
Редактор: Микола Кобилюк
16-01-2014, 19:44
Коментарів 0 Переглядів 4 711


Дівчина вчора, 23 листопада, пішла з дому та досі не повернулася
Врятував десятки побратимів: буковинець під обстрілами вивозив товаришів із передової


Андрій Дробко служить водієм батальйону буковинської тероборони
• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі


«Зараз найгостріша фаза». Блог Ігоря Буркута
Зараз найактивніша фаза російсько-української війни, яка розпочалася ще у 2014 році
Чому всі заздрять українцям? Блог Ярослава Волощука
Не знаю, чи робив хтось дослідження, хто у світі найбільше задоволений своєю владою
ВІДЕО Переглянути все відео

Провайдер INTELEKT пропонує декілька надійних способів залишатися онлайн незалежно від перебоїв з електропостачанням.

Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.

22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".

В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.