Чернівецькі депутати знову хотіли віддати шматок дороги під генделик

Новини Чернівців / новини
2 506
0
Чернівецькі депутати знову хотіли віддати шматок дороги під генделик

Чернівецька міська рада хнову хотіла віддати в оренду кафе шматок дороги для розміщення літнього майданчика. Також земельну ділянку надавали й з іншими порушеннями. Втрутилась прокуратура.

"Відповідно до ст. 401 Цивільного кодексу України та ст. 98 Земельного кодексу України, право земельного сервітуту полягає в тому, що власник однієї земельної ділянки має право на обмежене користування суміжною земельною ділянкою з метою усунення недоліків своєї, - зауважив прокурор м.Чернівців Павло ВАНЗУРЯК. – Проте, дозвіл орендарю кафе на складання проекту відведення земельної ділянки міською радою надано не для усунення недоліків, а саме для розміщення літнього торгового майданчика. Окрім того, вказана земельна ділянка знаходиться на проїжджій частині і належить до земель транспорту (на розі вулиць О.Кобилянської та Челюскінців), а тому повинна використовуватися за цільовим призначенням".

Прокурор міста Чернівців подав позов до Чернівецького окружного адміністративного суду про визнання протиправним та скасування п. 1.6 рішення Чернівецької міської ради "Про надання підприємцям дозволів на складання проектів відведення земельних ділянок на умовах договору встановлення земельного сервітуту та внесення змін до окремих рішень міської ради" від 13.05.2013 року.

Вказаним пунктом рішення одному із орендарів кафе на вулиці Ольги Кобилянської обласного центру міською радою надано дозвіл на складання проекту відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,01 га для розміщення літнього торгового майданчика.

Відповідно до вимог чинного законодавства прокурор просить суд визнати протиправним та скасувати вказаний пункт рішення Чернівецької міської ради.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У Чернівцях серед репатрійованих тіл загиблих виявили тіло окупанта
У страшній ДТП у Франції загинула також учителька із Чернівців: що про неї відомо
Неймовірний результат: школяр із Буковини склав НМТ на 200 балів із трьох предметів
ексклюзив
На Буковині затримали лікаря-онколога, який вимагав хабар від матері військового
Знову гірка втрата. Загинув захисник із Буковини Володимир Ігнатюк
Студенти і викладачі, які потрапили в ДТП у Франції, сьогодні повернулися до Чернівців
Повалений паркан замінили, а двері зняли: як виглядає Свято-Духівський собор в центрі Чернівців після конфлікту – фото
ексклюзив
На Буковині попрощаються із відважним захисником Василем Латковським
17 червня, 2025
Конфлікт біля собору в центрі Чернівців: поліція повідомила про кількість потерпілих
Загинув захисник із Буковини Владислав Коломієць
У Чернівцях серед репатрійованих тіл загиблих виявили тіло окупанта
30 967
Хто і коли збудував Свято-Духівський собор у Чернівцях - з історії храму
20 228
Повалений паркан замінили, а двері зняли: як виглядає Свято-Духівський собор в центрі Чернівців після конфлікту – фото
16 073
У страшній ДТП у Франції загинула також учителька із Чернівців: що про неї відомо
13 631
Всесвіт дасть потужний поштовх тільки цим знакам Зодіаку: на кого чекає удача
12 963
Батько впав і кричав від горя: з-під завалів будинку в Києві витягли тіло сина
10 850
Софія Ротару порушила мовчання: відреагувала на обстріл Києва
10 463
Не для сільських доріг: громада на Буковині закликала мешканців не гасати на мотоциклах
8 753
Неймовірний результат: школяр із Буковини склав НМТ на 200 балів із трьох предметів
8 011
На Буковині попрощаються із відважним захисником Василем Латковським
5 853