У Чернівцях відкриють бутік Андре Тана

Новини Чернівців / новини
3 289
0
У Чернівцях відкриють бутік Андре Тана

На дугому поверсі у ТРЦ "Depo`t center" у Чернівцях 14-го квітня у неділю відбудеться офіційне відкриття бутіка відомого українського модельєра Андре Тана.

Магазин "a.Tan", як обіцяють представники молодого дизайнера в Чернівцях приїде відкривати сам Андре ТАН.

- Приємно те, що Андре Тан особисто завітає до Чернівців і поспілкується зі своїми прихильниками, - розповідає піар-менеджер ТРЦ "Depo`t center" Наталія. - Програма відкриття не буде якоюсь грандіозною, але будуть конкурси, фуршет та показ колекції дизайнера.

На гостей відкриття очікує автограф-сесія, фотосесія та показ моделей нової колекції майстра української моди.

Початок о 12. 30.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують