У міській раді пропонують запровадити поіменне голосування

Новини Чернівців / політика, влада
1 803
0
У міській раді пропонують запровадити поіменне голосування

До 15 березня 2013 року Чернівецька міська рада підготує проект рішення про забезпечення поіменного голосування під час сесій місцевого парламенту. Відповідне розпорядження 28 лютого підписав секретар Чернівецької міської ради Віталій Михайлішин, повідомляє сектор інформації та зв’язків із громадськістю міської ради.

Нині у Чернівецькій міській раді діє електронна система голосування, яка дозволяє максимально деталізувати волевиявлення депутатів лише за результатами голосування фракціями.

Розпорядженням створено постійно діючу робочу групу, яка у стислий термін опрацює подані пропозиції щодо введення в дію системи поіменного голосування. Таким чином, після кожного голосування у сесійній залі можна буде відстежити персональне голосування кожного окремого депутата.

Проект рішення про забезпечення такої роботи та внесення змін до Регламенту Чернівецької міської ради VI скликання буде внесено для затвердження вже найближчої сесії міськради.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У коледжі на Буковині розповіли про стан дітей, які потрапили в аварію у Франції
Уроки англійської та ресторанне меню: що пропонують літні табори на Буковині
Більше дронів – менше втрат. Воїни 80 бригади збирають на мавіки
Всі діти живі і скоро будуть на Буковині: що наразі відомо про трагічну ДТП у Франції
У Чернівцях у багатоповерхівці горіла квартира: з будинку евакуювали 28 людей - фото
Мріяв накрити стіл від Чернівців до Чорториї: сьогодні - день народження Івана Миколайчука
Сьогодні Буковина попрощається із захисником Євгенієм Людвіком
14 червня, 2025
Юна Сумська та фільм від Джолі: що можна побачити на Миколайчук OPEN, який стартував у Чернівцях
Четвертий обмін за тиждень: в Україну повернулися бійці, які у полоні з 2022 року
Поверталися з навчання: стали відомі нові подробиці трагічної ДТП у Франції, у якій постраждали буковинці