Ми зараз харчуємося в епоху постмодернізму в Україні. Такий висновок зробили експерти на спілкуванні за круглим столом на тему "Інновації у сфері харчових технологій", який відбувся у обласній держадміністрації. Проблеми співвідношення кількості та якості продуктів турбують наразі людей, як молодого, так і старшого віку. Адже навіть купуючи не дешеву харчову продукцію, споживачі часто не знають, що саме споживають, а етикетки дають неправдиву інформацію.
- В Радянському союзі була проблема кількості, тепер у нас проблема якості, - коментує модератор круглого столу, директор Буковинського центру реконструкції і розвитку Ярослав Кирпушко. - Зараз є проблема у тому, що як би так зробити, щоб кількість і якість співпали. Зараз у нас близько ста видів м’ясної продукції, але серед цього вибору є багато продукції до яких є запитання, щодо їх наповнення.
- Різновидність хлібобулочних виробів на українському ринку, близько 70-ти видів. До нас багато прийшло західних технологій, за якими випікають хліб швидко, але вміст цієї продукції не дуже добрий, - розповідає директор Чернівецького хлібокомбінату Віталій Самсоненко. - Тепер Захід уже відмовляється від цього і бере натуральні продукти і каже, що найбільш цінний хліб, це той, що ми з вами випікали в 50-ті та 60-ті роки і той який випікає сьогодні наш хлібокомбінат. Якщо ви подивитеся на працівників хлібокомбінату, то вони стрункі, гарні на обличчя і молоді і вони їдять хліб.
23-11-2012, 15:50
0
2 554