RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |

"Буковина" вдома не змогла перемогти дебютанта першої ліги

У 13 турі першості України чернівецька "Буковина" приймала команду "Авангард" (Краматорськ). Цей колектив, який тренує чемпіон України – 92 у складі сімферопольської "Таврії" Сергій Шевченко, вдало дебютував у першому дивізіоні. Звісно, що чернівчани сподівалися на те, що у День міста підопічні Вадима Зайця порадують їх перемогою над непоступливим першоліговим дебютантом.

На жаль, наші земляки пропустили гол вже на 7 хвилині зустрічі. Гравець краматорської команди Швець віддав пас хід Козьбану, який з 15 метрів завдав влучного удару у ближній від воротаря "Буковини" Когута кут воріт. Після цього буковинці завдали кілька ударів по воротах суперника. Зокрема, після "пострілу" Сантрапинських шкіряна куля зачепила когось з гравців гостей та пішла на кутовий, а на удар капітана "Буковини" Платона зреагував Пуговкін. А ось на 27 хвилині матчу після подачі кутового вище воріт пробив Ушаков.

На початку другого тайму удару по воротах суперника завдавав Дорош – вище "рамки". На 57 хвилині гри кутовий виконував Сантрапинських, а ось Якименко не зміг завдати влучного удару головою. А через 11 хвилин гравці "Буковини" двічі виходили на ударну позиції. Гравці "Авангарду" зуміли ліквідувати небезпеку. На жаль, на на 75 хвилині матчу важкої травми у боротьбі з Вечтомовим зазнав гравець гостей Доценко, якого забрала "швидка".

Наприкінці зустрічі підопічні Сергія Шевченка мали чудові нагоди збільшити свою перевагу в рахункові. На 80 та 82 хвилинах матчу "Буковину" від голів врятував воротар Когут. А за дві хвилини до завершення основного часу гри вище воріт пробив Малиш.

І все ж, футболістам "Буковини" вдалося зрівняти результат. Вже у доданий арбітром час під час штовханини у штрафному майданчику гостей, шкіряна куля опинилася у воротах "Авангарду". Автором м'яча став капітан "Буковини" Руслан Платон. Підсумок матчу – 1:1.