Буковина прийме міжнародний футбольний турнір

Новини Чернівців
2 159
0
Буковина прийме міжнародний футбольний турнір

У Чернівецькій області 2013 року відбудеться Міжнародний футбольний турнір. На Буковину приїдуть команди з Франції, Німеччини та Румунії.

Як повідомили у прес-службі ОДА, в рамках європейського регіонального проекту партнерства "Чотири регіони для Європи" з 17 по 28 серпня цього року делегація Чернівецької області відвідала департамент Майєнн провінції Лаваль Франції. Тут в місті Краон відбувся одинадцятий етап міжнародного турніру з футболу серед юнацьких команд регіонів-партнерів з України, Німеччини, Румунії і Франції.
У традиційному турнірі серед 16-ти річних футболістів Чернівецька область виборола друге місце. Переможцями цього разу стали футболісти зі Швабії (Німеччина), третє місце у Майєнна (Франція), четверте – у Сучави (Румунія).

У рамках спільного проекту "Чотири регіони для Європи" відбулася і офіційна зустріч політичних делегацій партнерських регіонів - Чернівецької області, округу Швабія, департаменту Майєнн та Сучавського повіту.

В результаті перемовин було досягнуто домовленостей щодо подальшого міжрегіонального співробітництва, зокрема, в соціальній сфері, в галузях охорони здоров’я, освіти, культури, туризму та економіки.
Учасники зустрічі також погодили проведення в серпні 2013 року в Чернівцях дванадцятого етапу європейського футбольного турніру серед юнацьких команд чотирьох регіонів.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим
27 червня, 2025
Із липня для студентів та школярів зміниться вартість проїзду в громадському транспорті Чернівців
У Чернівцях в суботу низка будинків залишаться без водопостачання: будуть підвозити воду
У Чернівцях звільнився з посади директор департаменту урбаністики та архітектури
Не стало захисника із Буковини Віталія Шалаєва
26 червня, 2025
Із російського полону повернувся буковинський захисник Петро Щербатий
Пробули у полоні понад три роки: Україна повернула ще одну групу захисників
ДТП на Буковині: водій мопеда впав та травмувався