RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |

"Буковина" на останніх хвилинах дотиснула "Зірку"

У третьому турі першості України чернівецька "Буковина" приймала кіровоградську "Зірку", яка до приїзду в Чернівці посідала першу сходинку. У дебюті гри підопічні Вадима Зайця організували кілька небезпечних атак. Зокрема, воротар "Зірки" Євген Ширяєв (екс – голкіпер одеського "Чорноморця") зреагував на удар Степана Маковійчука. А на 12 хвилині зустрічі на ударну позицію виходив Ярослав Галенко. "Постріл" Ярослава встиг заблокувати наш захисник Іраклій Циколія.

Після цього мали нагоди відзначитися Степан Маковійчук, Різван Аблітаров... На жаль, шкіряна куля вперто обминала "рамку" підопічних Іллі Близнюка. На 35 хвилині гри правила неподалік карного майданчика "Буковини" порушив Євген Ушаков. Вячеслав Горбаненко ударом зі штрафного влучив у поперечину воріт "Буковини", а Андрій Шибко, встигнувши першим на добивання, не зміг замкнути дальню штангу.

Наприкінці першого тайму довелося достроково залишати зелений газон екс – гравцеві "Буковини" Володимиру Олефіру. Досвідчений захисник примудрився заробити за три хвилини дві жовті картки. На 45 хвилині матчу воротам "Зірки" загрожував капітан чернівецької команди Руслан Гунчак. Удар Руслана парирував Євген Ширяєв.

На 54 хвилині матчу Олександр Вечтомов віддав пас на Степана Маковійчука, який, на жаль, не зміг переграти Євгена Ширяєва. Той же Ширяєв зреагував і на удар Юрія Бровченка. Після цього на ударну позицію виходили Юрій Целих і Дмитро Зозуля, які вийшли на заміну. На удар Юрія зреагував воротар "Зірки", а "пострілові" Дмитра забракло влучності. А за хвилину до завершення основного часу другого тайму гостро діяв на правому фланзі атаки "Буковини" Іраклій Циколія. Після удару захисника мяч також оминув ворота суперника.

Цікаво, що "Зірка" таки мала шанс "розписатися" у воротах нашої команди. Гравець суперника Горбаненко вийшов на ударну позицію та завдав "пострілу" по "рамці" "Буковини". Шкіряна куля влучила у Іраклія Циколію. А у компенсований час підопічні Вадима Зайця таки вирвали перемогу. Захисник "Буковини" Різван Аблітаров метрів з тридцяти влучив в дев’ятку воріт Євгена Ширяєва. "Буковина" перемогла з рахунком 1:0 та увійшла у трійку кращих команд першої ліги.

28 липня. Чернівці. СОУ "Буковина". +35. 3000 глядачів.

Арбітр – Фощій (Черкаси), асистенти арбітра – Топіха (Київ), Сидорук (Конотоп, Сумська область).

"Буковина": Когут, Аблітаров, Циколія, Вечтомов (Степанков, 90), Керчу, Гунчак, Маковійчук (Целих, 61; Якименко, 82), Дорош, Сантрапинських, Бровченко, Ушаков (Зозуля, 72). Запасні: Тукач, Ятленко, Найко. Головний тренер – Вадим Заяць.

"Зірка": Ширяєв, Пінчук, Олефір, Бочкур, Горбаненко, Галенко (Іванов, 70), Степанов, Бурдіян (Самойленко, 58), Нємчанінов, Войтенко, Насібулін (Шибко, 26; Новицький, 64). Головний тренер – Ілля Близнюк.

Гол: Аблітаров (90+4).

Попередження: Олефір (41), Горбаненко (67), Аблітаров (90+4).

Вилучення: Олефір (43, друге попередження).