На площі Турецької Криниці будують готель

Новини Чернівців / Життя / топ новини
3 728
0
На площі Турецької Криниці будують готель

Нарешті розпочалося будівництво готельного комплексу на площі Турецької Криниці, який планували завершити ще до 600-річчя. Замовник – чернівецька фірма ТзОВ "Граніт плюс" – зобов’язався відкрити його наприкінці 2013 року. Крім готелю, тут буде ресторан, оглядова вежа з баром, магазин сувенірів, громадська вбиральня.

– Інвестор уже давно отримав усі необхідні документи та дозволи на будівництво готелю. Однак не міг його розпочати через супротив мешканців сусіднього будинку на вулиці Турецькій. Цей конфлікт розглядає спеціально створена комісія, – розповів головний архітектор міста Сергій ГОМОНОВИЧ. – У будинку є шість квартир. Деякі з них фірма вже викупила, мешканців відселила. А з тими, що залишилися, намагається знайти спільне рішення, яке би задовольнило всіх. Проектною документацією передбачено укріплення горба та існуючого будинку, встановлення підпірних стінок. Зараз забудовник розчищає територію. Незабаром розпочнуться будівельні роботи. Готельний комплекс планується відкрити у четвертому кварталі наступного року. Він гармонійно впишеться у стару забудову. Адже проект розробляла архітектор Лариса Вандюк, яка проектувала площу Турецької Криниці.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У центрі Чернівців відкрився перший в Україні рекрутинговий центр 108 батальйону бригади "Едельвейс" - фото
«Долар слабшає через глобальні зміни»: чому долар у світі дешевшає та чого чекати українцям
Смертельна аварія у Чернівцях: водій автомобіля збив велосипедиста
«Стояли впритул до ворога»: прикордонник з Буковини про бої на Донеччині
ексклюзив
На Буковині синоптики попередили про пориви вітру
Масована нічна атака РФ: ракети летіли на Львів, під ударом захід України
28 червня, 2025
З нагоди Дня Конституції України на горі Веприк розгорнули 20-метровий прапор - фото
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим