У Чернівцях відкривається Вуличний університет

Новини Чернівців / топ новини
2 890
0
У Чернівцях відкривається Вуличний університет

У Чернівцях буде функціонувати Вуличний університет. 9 червня він організовує свою першу зустріч з буковинським фізиком Олександром Макарчуком. Він розповідатиме про винайдений ним незмінний календар.

Прийти на зустріч може будь-хто охочий. Зустріч відбудеться завтра, 9 червня, о 14.00 у сквері імені Франца Йосифа, що на вулиці М.Кордуби.

Вуличний університет – це новий освітній проект, що функціонує вже у Сімферополі, Феодосії, Хмельницькому та Львові. Вуличний університет керується принципами самоосвіти. Виступити з лекціями можуть всі охочі. Можливість виступити на Вуличному не є обмеженою, це може зробити кожен бажаючий. Щоб виступити на ВУ потрібно за 2 тижні до зустрічі надіслати лист з інформацією про себе (освіта, інтереси, діяльність) та темою зустрічі за адресою: streetuniver_cv@gmail.com.

Довідка

Олександр Макарчук – вчитель-методист фізики та астрономії у Сторожинецькому ліцеї. У 2000 році винайшов та запатентував унікальний вічний календар. Він має 13 місяців і є більш точним та зручним у користуванні. Такий календар називається вічним, бо він тисячоліттями залишатиметься незмінним. Створення такого календаря зумовлено недосконалістю нинішнього григоріанського, який щороку "втрачає" по кілька секунд.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують