Дівчинка на Буковині загинула після зіткнення з КАМАЗом

Новини Чернівців / пригоди / топ новини
6 301
0
Дівчинка на Буковині загинула після зіткнення з КАМАЗом

Дівчинка, котра загинула у Глибоцькому районі, зіткнулася з КАМАЗом.

Як повідомили у прес-службі УДАІ УМВС України в області, в селі Грушівка Глибоцького району, де 49-літній мешканець села Волока цього ж району, керуючи автомобілем "КАМАЗ, повертаючи з другорядної дороги на головну, скоїв зіткнення з моторолером "Хонда".

При цьому на місці ДТП загинула 16-річна дівчинка, яка перебувала за кермом мопеда, мешканка села Коровія. Її 17-літня пасажирка,мешканка цього ж села, з відкритим переломом стегна була доставлена до лікарні швидкої медичної допомоги.

УДАІ УМВС України в Чернівецькій області вкотре закликає батьків, педагогів, всіх дорослих звернути увагу на дорожньо-транспортні пригоди з участю неповнолітніх, подбати про їх безпеку, переконати в необхідності знати і ретельно дотримуватись правил дорожнього руху.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
[xfgiven_reclama][/xfgiven_reclama]

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують