RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |

“Буковина” програла у Києві “Динамо-2”

Чернівецька “Буковина” пропустила три сухих м'ячі від київського “Динамо-2” у Києві.
Матч відбувся 27 квітня.

На 5 хвилині зустрічі небезпечний момент виник у воріт "Буковини". Штрафний з правого флангу атаки виконував Євген Макаренко – наш воротар Олександр Мусієнко зумів врятувати чернівчан від голу. Через дві хвилин шкіряна куля після "пострілу" Бориса Орловського пройшла поруч із стійкою воріт динамівської команди.

А на 24 хвилині матчу Євген Ушаков, який перебував у штрафному майданчику господарів, віддав м’яч під удар Іраклію Циколія. На жаль, захисник "Буковини" у ворота не влучив. Згодом штрафний виконував Тарас Яворський. Голкіпер "Динамо – 2" Роман Загладько перевів м’яч на кутовий. На 30 хвилині після подачі кутового у дотик пробивав Сергій Басов. Динамівський воротар знову зіграв вдало. Через хвилину небезпечного "пострілу" по "рамці" чернівчан завдав Дмитро Кушніров. Шкіряна куля пройшла над поперечиною воріт Олександра Мусієнка. А на 37 хвилині гри Роман Загладько спромігся зреагувати на удар Євгена Ушакова.

На жаль, друга половина зустрічі виявилася для наших земляків вкрай невдалою. На 53 хвилині матчу підопічні Андрія Гусіна забили перший гол у поєдинкові. Володимир Коваль віддав пас на Дмитра Коркишко, який переправив м’яча у сітку воріт "Буковини". А через 16 хвилин Дмитро оформив дубль. Чемпіон Європи серед юнаків (U – 19) після пасу того ж Володимира Коваля на швидкості обігнав нашого захисника та переграв Олександра Мусієнка. А за 8 хвилин до завершення основного часу другого тайму гравець "Динамо – 2" Сергій Люлька встановив остаточний рахунок зустрічі – 3:0 на користь господарів поля.

Про це повідомили у прес-службі ФСК "Буковина".

"Динамо – 2": Загладько, Кушніров, Новак, Козлов (Бутенін, 66), Люлька, Макаренко, Морозенко (Дієго Орландо Суарес, 76), Фаворов, Коркішко (Мединський, 86), Шевчук (Прокіпчук, 79), Коваль. Запасні: Рудько, Сухомлинов. Тренер – Андрій Гусін.

"Буковина": Мусієнко, Басов, Мельник (Найко, 75), Циколія, Вечтомов, Дорош, Бровченко (Монастирський, 86), Орловський (Маковійчук, 57), Яворський, Крамар, Ушаков (Семенюк, 55). Запасні: Тукач, Степанков. Тренер – Вадим Заяць.
Голи: Коркішко (53,69), Люлька (83).

Попередження: Шевчук (18), Орловський (32), Кушніров (39), Дорош (57), Мельник (64).
Редактор: misha
28-04-2012, 10:40