RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |

«Буковина» перемогла на засніженому полі

Після виїзної поразки в Білій Церкві наша команда грала у рідних стінах із колективом "Зірка" (Кіровоград). Кіровоградська команда, де нещодавно головним тренером розпочав працювати титулований футболіст Вадим Євтушенко, навесні здобула перемогу в усіх трьох зустрічах.

Першими у зустрічі пропустили гравці "Буковини". На 25 хвилині матчу удару по воротах чернівецької команди завдав Іван Рудницький. Наш воротар Олександр Мусієнко м’яча відбив, однак першим на добиванні був Олександр Кочура.

На 36 хвилині гри на поле вийшов новачок "Буковини" Юрій Бровченко. Саме йому і вдалося встановити рівновагу у рахунку. Після удару Юрія та рикошету м’яч опинився у воротах гостей. А на 43 хвилині зустрічі влучного удару головою завдав Олександр Вечтомов, який, до речі, свого часу захищав кольори "Зірки". А на 56 хвилині матчу влучно пробив із одинадцятиметрової позначки Руслан Гунчак. Підопічні Вадима Євтушенка спромоглися лише скоротити розрив у рахунку. За 4 хвилини до завершення основного часу зустрічі відзначився Ярослав Галенко. Остаточний підсумок гри – 3:2 на користь "Буковини".