Дорош продовжив контракт з “Буковиною”, Рибальченко пішов

Новини Чернівців
1 971
0
Гравець "Буковини" Роман Дорош продовжив контракт із нашим клубом на один рік. Попередня угода Романа з ФСК "Буковина" завершувалася наприкінці березня цього року. 

У чернівецькій команді Роман дебютував у 2010 році. За нашу команду півзахисник зіграв 65 офіційних матчів, у яких забив 2 голи.
Водночас ФСК "Буковина" та нападник Вадим Рибальченко за обопільною згодою вирішили припинити співпрацю. Сьогодні чернівецький клуб відзаявив Вадима.

Зазначимо, що Вадим Рибальченко поповнив лави "Буковини" у серпні 2011 року та зіграв за нашу команду лише одну офіційну гру – кубковий матч із донецьким "Олімпіком". Про це повідомляє прес-служба ФСК "Буковина"
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим
27 червня, 2025
Із липня для студентів та школярів зміниться вартість проїзду в громадському транспорті Чернівців
У Чернівцях в суботу низка будинків залишаться без водопостачання: будуть підвозити воду
У Чернівцях звільнився з посади директор департаменту урбаністики та архітектури
Не стало захисника із Буковини Віталія Шалаєва
26 червня, 2025
Із російського полону повернувся буковинський захисник Петро Щербатий
Пробули у полоні понад три роки: Україна повернула ще одну групу захисників
ДТП на Буковині: водій мопеда впав та травмувався