RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |

Чернівецька "Буковина" 5 березня у контрольній грі розійшлася миром із колективом другої ліги група "А" "Скала" (Стрий). Матч закінчився за рахунку 1:1.

Про це повідомили у прес-службі ФСК “Буковина”.

Зустріч відбувалася у с. Довге (Львівська область). У першому таймі забити командам не вдалося. Хоча на 37 хвилині зустрічі чудовий шанс "розписатися" у воротах "Скали" втратив Олександр Семенюк. Наш нападник з метрів трьох "розстрілював" ворота суперника, однак, на жаль, влучив у голкіпера команди зі Стрия.
На 48 хвилині у наші ворота  призначили пенальті. Удар гравця "Скали" з одинадцятиметрової позначки був влучним. Через 21 хвилину гравці "Буковини" зрівняли результат. Відзначився потенційний новачок чернівецької команди. Остаточний підсумок гри – 1:1.

Склад "Буковини": Олександр Мусієнко (Сергій Тукач, 46), Іраклій Циколія (Олександр Вечтомов, 60), Володимир Найко, Сергій Басов (Вадим Мельник, 60), Олег Керчу, Борис Орловський (Руслан Гунчак, 60), Роман Дорош (Юрій Бровченко, 60), Тарас Яворський (потенційний новачок, 53), Степан Маковійчук, Антон Крамар (Євген Сантрапинських, 60), Олександр Семенюк (потенційний новачок, 46).

Наступна контрольна зустріч "Буковини" запланована на 7 березня. Матч відбудеться у Закарпатській області. Суперник нашої команди стане відомий пізніше.
Редактор: misha
6-03-2012, 20:03