RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |

«Буковина» перемогла у Харкові

Чернівецька "Буковина" розпочала виступи у другому колі першості України – 2011/2012. Підопічні Вадима Зайця протидіяли у Харкові місцевій команді "Геліос". На жаль, у сьогоднішньому матчі не зміг допомогти "Буковині" нападник Маковійчук, який пропускав поєдинок через перебір жовтих карток. Нагадаємо, що саме Степан відзначився у матчі минулого сезону "Геліос" - "Буковина", який завершився перемогою господарів поля – 2:1.

Початок сьогоднішнього матчу був за буковинцями. Наші земляки зуміли "розписатися" у воротах Зарубіна вже на 7 хвилині зустрічі. Дорош зробив пас на Керчу (Олег вивів нашу команду на поле з капітанською повязкою), який зробив простріл на Яворського. Тарас зумів завдати влучного удару. Згодом воротам господарів загрожував Дорош. Удар Романа прийняв на себе Деркач. А після "пострілу" Гунчака м’яч пройшов поруч із стійкою. На 22 хвилині забракло влучності удару Семенюка. Через 5 хвилин воротам харківської команди загрожував той же Семенюк. Шкіряна куля після "пострілу" Сашка знову оминула "рамку" Зарубіна.

За три хвилини до завершення першої половини зустрічі шанс зрівняти результат мав "Геліос". Хромих зробив подачу на Борзенка, який пробив головою над поперечиною. Воротам "Буковини" також загрожував Кандауров. На щастя, гравець господарів влучити у ворота чернівчан не зміг.

У другому таймі буковинці продовжували створювати небезпечні моменти. Зокрема, на 70 хвилині удару завдавав Дорош – повз ворота. А на 74 хвилині "Буковина" забила другий гол. Після подачі Керчу влучного "пострілу" головою" завдавав досвідчений захисник Олефір. Через три хвилини чудову можливість звести перевагу "Буковини" у рахунку до мінімуму втратила харківська команда. Лозовий зробив подачу у воротарський майданчик, а м’яч після удару головою Раскова влучив у стійку. Під завісу зустрічі той же Расков перекидав м’яча через Мусієнка, який вийшов уперед. Шкіряна куля потрапила у хрестовину порожніх воріт.

Матч завершився перемогою "Буковини" - 2:0. Чернівецька команда здобула першу перемогу над "Геліосом" у офіційних матчах. Наступний суперник підопічних Вадима Зайця – армянський "Титан". Віримо, що наші хлопці зможуть взяти реванш за поразку в першому колі. Гра "Буковина" - "Титан" відбудеться 5 жовтня. Початок о 14 годині.

"Геліос" (Харків) – "Буковина" (Чернівці) – 0:2 (0:1)
30 жовтня. Харків. Стадіон "Геліос – Арена".

Арбітр – Фощій (Черкаси), асистенти арбітра - Маньковський та Лазєєв (обидва - з Одеси). Резервний арбітр - Кривушкін (Харків), інспектор ФФУ - Власенко (Київ).

"Геліос": Зарубін, Лобойко, Кривошеєв (Тарасенко, 46), Кандауров, Хромих (Корольчук, 72), Задоя (Кікоть, 46), Деркач, Салатін, Лозовий, Борзенко, Качур (Расков, 46). Запасні: Сидоренко, Гальчук, Протасевич.

"Буковина": Мусієнко, Циколія, Олефір, Керчу, Вечтомов, Басов, Дорош (Даньків, 80), Гунчак, Яворський (В. Мельник, 70), І. Мельник (Блажко, 90+2), Семенюк (Ушаков, 88). Запасні: Чурілов, Сантрапинських.

Голи: Яворський (7), Олефір (74).

Попередження: Деркач (48), Тарасенко (57), Олефір (66), І. Мельник (90).

Вилучення: Тарасенко (90+3, друге попередження).