У Чернівцях при церкві збудують недільну школу

Новини Чернівців
2 356
0
На території храму пресвятої Параскеви Сербської, що в Чернівцях, збудують недільну релігійну школу. Як розповів настоятель храму Параскеви Сербської протоієрей Микола Семелюк, недільна школа у Чернівцях функціонує вже кілька років, а в цій школі навчається 50 дітей.

- У нас нема приміщення, де б ми могли навчати дітей, - каже отець Микола Семелюк. – Сьогодні 63 священики освятили місце під будівництво школи.

Перші цеглини на фундаменті заклав Митрополит Чернівецький і Буковинський Данило, а священики провели на місці майбутньої школи молебень.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим
27 червня, 2025
Із липня для студентів та школярів зміниться вартість проїзду в громадському транспорті Чернівців
У Чернівцях в суботу низка будинків залишаться без водопостачання: будуть підвозити воду
У Чернівцях звільнився з посади директор департаменту урбаністики та архітектури
Не стало захисника із Буковини Віталія Шалаєва
26 червня, 2025
Із російського полону повернувся буковинський захисник Петро Щербатий
Пробули у полоні понад три роки: Україна повернула ще одну групу захисників
ДТП на Буковині: водій мопеда впав та травмувався