Буковинський ліс найбільше купують Румунія, Молдова та Італія

Новини Чернівців / економіка, бізнес
2 287
0
протягом січня–червня п.р. з Чернівецької області було експортовано деревина та вироби з неї на 14,9 млн.дол.США, що більше ніж за січень–червень минулого року на 35,5%. Обсяг вивезеної деревини становив 24,1% від загального обсягу експорту по області.

Найбільше було відвантажено деревини до Румунії на 4,4 млн.дол.США (29,2% від загального обсягу експортованої деревини), Молдови – на 2,2 млн. (14,6%), Італії – на 1,6 млн. (10,4%), Туреччини – на 1,3 млн.(9%) та Словаччини – на 1 млн.дол.США (7%).

За січень–червень п.р. було експортовано лісоматеріалів необроблених 86,8 тис.м3 (39,4% від обсягу експортованої деревини) або на 5,9 млн.дол.США. Про це повідомляє обласне управління статистики.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.