Голову Чернівецької облради можуть обрати за тиждень

Новини Чернівців / політика, влада
3 428
0
Питання про обрання голови Чернівецької облради внесли у проект порядку денного сесії 18 серпня. Про це molbuk.com повідомив голова фракції "Фронту змін" в облраді Максим Бурбак.

- У проекті рішення – 25 питань. Питання про обрання голови – четверте. Проте чи буде можливість його розглянути, невідомо, - каже депутат. – Питання розглянули на засіданнях комісій, проте кандидатури не обговорювали. Інтрига зберігається до наступного четверга. Від опозиційного табору буде одна або кілька кандидатур.

Оптимізму з обрання голови ради не поділяє голова фракції Партії регіонів Георгій Галиць:

- Розглядати чи не розглядати питання, вирішуватиме сесія. Не маю оптимізму з приводу цього питання. Кандидатура повинна отримати підтримку 4/5 складу ради. А обрати голову лишень для того, аби обрати – це не вирішить питання.

Нагадаємо, Чернівецька обласна рада перебуває без голови вже півроку. Обов’язки голови виконує заступник Валентин Маніліч.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують