«Нафтогаз» вкладе у газопроводи на Буковині 159 мільйонів

Новини Чернівців / економіка, бізнес
3 058
0
«Нафтогаз» вкладе у газопроводи на Буковині 159 мільйонів

На виконання положень Угоди про співробітництво між Міністерством енергетики та вугільної промисловості України та Чернівецькою обласною державною адміністрацією і Чернівецькою обласною радою, у травні 2011 року Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" профінансувала спорудження на території області 3-х об’єктів газопостачання на суму 5,5 млн. грн.

До кінця року Компанія планує взяти фінансову участь у будівництві 21 об’єкту газопостачання, відповідно до сформованого Чернівецькою ОДА переліку, загальною вартістю 159 млн. грн.

Крім того, Компанією спільно з Чернівецькою ОДА було розроблено та затверджено План газифікації населених пунктів Чернівецької області на 20011-2015 роки.


Довідково:

22 березня 2011 року під час візиту Міністра енергетики та вугільної промисловості України Юрія Бойка до Чернівецької області було підписано Угоду про співробітництво між Міненерговугілля та Чернівецькою ОДА і Чернівецькою обласною радою у розвитку паливно-енергетичного комплексу та соціальної інфраструктури населених пунктів області.

Ю.Бойко доручив керівникам департаментів Міненерговугілля та керівникам компаній, які перебувають в управлінні Міністерства, вжити необхідних заходів з організації постійної та наполегливої роботи щодо виконання завдань, зазначених в Угоді.


Управління по зв’язках з громадськістю Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України"
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують