У Чернівцях затримали продавця порно-фільмів

Новини Чернівців / кримінал
4 602
0
На одній з вулиць Чернівців правоохоронці на гарячому затримали 42-річного чернівчанина, котрий за 600 гривень збув 31-річній жительці Івано-Франківщини тридцять DVD-дисків із записом порнографії, - повідомили у СЗГ УМВС України в області.

У чоловіка вилучили 2 мобільні телефони, 6 дисків, підготовлених до реалізації, та 1320 гривень.

При обшуку помешкання затриманого, міліціонери вилучили 1449 дисків із записами порнографічного характеру, 903 глянцеві обгортки з кольоровими фотографіями порнографічного характеру для упакування дисків, системний блок із двома дисками та два флеш-накопичувачі.

Як пояснив чоловік, порно він закачував з Інтернету і в подальшому тиражував та збував.

Слідчий відділ Шевченківського райвідділу міліції порушив кримінальну справу передбаченою ч.3 ст. 301 КК України – "Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів". Раніше чоловік проблем із законом не мав. Нині він перебуває під вартою.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують