Мера Федорука захищають, щоби не став Черновецьким

Новини Чернівців / політика, влада / топ новини / Війна за владу в ратуші
4 891
0
Ініціативна група "Захистимо Чернівці" 22 лютого зібрала на підтримку мера Миколи Федорука більше чотирьох сотень чернівчан у Центральному палаці культури. Громадські діячі міста, медики, письменники, спортсмени та музиканти підтримали нині діючого міського голову в боротьбі за владу в мерії.

Мера Федорука захищають, щоби не став Черновецьким


Голова правління ВАТ "Арніка" Тетяна КОЗЛОВА вважає, що депутати міської ради дискримінують Президента України Віктора Януковича, який демократичними методами бореться за лад в Україні.

Мера Федорука захищають, щоби не став Черновецьким


Голова міського товариства інвалідів "Милосердя" Роман ЗАРЕВСЬКИЙ назвав боротьбу депутатів з мером "спланованою за московським сценарієм". "Чернівці – це перший бастіон. Якщо наше місто впаде, то за ним скоро впаде і Львів. Подивіться, як впав Київ: Черновецького "зняли", за ним поставили "кишенькового" Попова (голова КМДА, - "МБ"). Навіть той Попов не може справитися з містом, бо він безгосподарник", - додав чоловік.

Мера Федорука захищають, щоби не став Черновецьким


Голова молодіжної ініціативної групи Олександр ПЕРДЕЙКО запевнив, що молодих людей міста дуже хвилюють події, які зараз відбуваються у міській раді.

"Молодь міста цілковито усвідомлює, що дії депутатів VI скликання відображають процеси загальнодержавного рівня, установлено цілковитий контроль центральної влади над місцевим самоврядуванням. Ми виступаємо проти перетворення виборної посади міського голови – представника інтересів усіх жителів міста - на безвідповідальне перед виборцями керування кимось "зверху" особою виконавчої влади", - йдеться у зверненні молодіжної ініціативної групи.

Ініціативна група "Захистимо Чернівці" підписала звернення до Президента України, голови Верховної Ради та депутатів міської ради з проханням підтримати дії Миколи Федорука щодо оскарження у суді прийнятого депутатами рішення.

Мера Федорука захищають, щоби не став Черновецьким


На сцені вистпили близько 20 осіб. Проте трьом чернівчанам не вдалося висловитись. Зокрема, Чернівчанин Андрій СОКОЛЬНИК обурився на те, що йому не надали слово.

"Я не хочу, щоби людей перетворювали на політиків. Нині в нас є одноосібне правління. Люди вибрали новий незалежний депутатський корпус, а нічого нового і хорошого зробити цьому депутатському корпусу не дають. Миколо Трохимовичу! Не робіть з нас політиків! Дайте нам робити свою роботу, вирішуйте свої питання та корпоративні інтереси самі. Це нас не стосується. Нам хочеться, щоби місто працювало, і нам було в ньому комфортно. А ви зараз створюєте ситуацію ажіотажу", - сказав чоловік.

24 лютого ініціативна група планує провести мітинг біля ратуші на підтримку мера.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Новини Дня

10:40
Розвідка повідомила, як російська пропаганда готується «відзначати» роковини вторгнення
10:20
Колекторам заборонять вимагати борги у ветеранів: уряд подав законопроєкт
10:08
Цей незвичайний гриб лікує десятки хвороб: де його шукати вже у березні
10:00
Українською звучить краще: три популярних фрази, які ми перекладаємо неправильно
09:40
На Буковині неповнолітні провідники відправляли ухилянтів до Румунії
09:20
Мав гарний голос та вмів співати: що відомо про загиблого воїна з Буковини Володимира Бойко
08:59
Українського експосадовця підозрюють у відмиванні через Францію понад 387 млн гривень
08:41
Росія вночі атакувала Україні 160 дронами та балістикою: ППО збила 87 БПЛА — Повітряні сили
08:33
За минулу добу на фронті - 121 боєзіткнення. Найгарячіша ситуація на Покровському напрямку
08:15
Сьогодні на Буковині попрощаються з двома відважними воїнами
08:00
Яке сьогодні, 21 лютого, свято: що не можна робити та народні прикмети
07:45
Прощання з Героєм та карантин на Буковині: головні новини минулої доби
07:30
Планові знеструмлення: де на Буковині 21 лютого не буде світла
07:15
Продукт для ідеального сніданку. Як правильно зберігати цілі та нарізані авокадо
07:00
Погода на Буковині 21 лютого
02:00
Підживіть розсаду йодом: маленька хитрість, яка пришвидшує ріст
01:45
Важливий нюанс: навіщо замочувати волоські горіхи і чи дійсно це необхідно робити
01:30
Ця маска для обличчя покращує стан шкіри та бореться з висипаннями
01:15
Чай як альтернатива каві: міф чи реальний спосіб залишатися бадьорим
01:00
Побутові прилади, які потрібно вимикати з розетки на ніч: помітно зекономите
00:45
Для імунітету та стрункої фігури: сім причин їсти більше цвітної капусти
00:30
Обріжте ці дерева ще у лютому: вони вразять цвітінням і врожаєм
00:15
Шкода чи користь: чи варто пити каву еспресо та коли це правильно робити
20 лютого, 2025
23:45
Гороскоп на 21 лютого: Терезам - справедливість, Водоліям - нові горизонти
23:15
Сніданок довголіття: 100-річна жінка розповіла, що їсть кожного ранку
Більше Новин

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм