На Буковині - тривалі зливи: яка ситуація з рівнем води у річках

Новини Чернівців
893
0
На Буковині - тривалі зливи: яка ситуація з рівнем води у річках


У Чернівецькій області через значні опади підвищився рівень води у річках Прут та Сірет.

Про це повідомляє Чернівецький обласний гідрометеоцентр.



Станом на 8:00 26 травня на річках суббасейнів Пруту та Сірету, внаслідок випадіння дощів спостерігається формування чергової хвилі невисокого дощового паводку, максимальні рівні якого пройшли на гірських ділянках річок у другій половині дня 25 травня.

На р. Сірет – м. Сторожинець з ночі 26 травня розпочався спад рівнів води, в пониззі Пруту триває поступове підвищення рівнів води.

25-27 травня, у зв'язку з добiганням чергової невисокої паводкової хвилi, на дiлянцi Днiстра Галич - Залiщики (Iвано-Франкiвська, Чернівецька областi) очiкується продовження пiдвищення рiвнiв води на 0,7 - 1,2 м над рiвнями на 8 годину 25 травня, без загрози негативних наслiдкiв.

Сьогодні, 26 квітня, у Чернівецькій області хмарно з проясненням і дощ. Температура у Чернівцях 13-15° тепла, по області 10-15° тепла.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують