На Буковині судитимуть жінку, яка отримувала подвійну пенсію

Новини Чернівців / кримінал
3 340
0
На Буковині судитимуть жінку, яка отримувала подвійну пенсію

На Буковині судитимуть пенсіонерку, яка з 2021 року отримувала подвійну пенсію.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.



Правоохоронці встановили, що в серпні 2021 року 66-річна жінка звернулася до Управління соцзахисту населення з документами про призначення їй державної соціальної допомоги. Буковинка подала відповідні документи та почала отримувати виплати як особа, яка не має права на пенсію, але досягла віку для призначення допомоги.

Однак з грудня того ж року жінці було призначено ще й виплату пенсії. Буковинка приховала факт отримання подвійних виплат і таким чином у період з грудня 2021 по березень 2025 року, шахрайським шляхом, отримала майже 80 тисяч гривень державних коштів.

"Дізнавачі поліції зібрали доказову базу протиправної діяльності фігурантки та скерували матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом до суду для розгляду. Жінці приписують вчинення кримінального проступку, передбаченого ч. 1 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України", - йдеться у повідомленні.

Процесуальне керівництво вказаного провадження здійснював Глибоцький відділ Чернівецької окружної прокуратури.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У центрі Чернівців відкрився перший в Україні рекрутинговий центр 108 батальйону бригади "Едельвейс" - фото
«Долар слабшає через глобальні зміни»: чому долар у світі дешевшає та чого чекати українцям
Смертельна аварія у Чернівцях: водій автомобіля збив велосипедиста
«Стояли впритул до ворога»: прикордонник з Буковини про бої на Донеччині
ексклюзив
На Буковині синоптики попередили про пориви вітру
Масована нічна атака РФ: ракети летіли на Львів, під ударом захід України
28 червня, 2025
З нагоди Дня Конституції України на горі Веприк розгорнули 20-метровий прапор - фото
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим