Запаранюк прокоментував зрив сесії Чернівецької обласної ради

Новини Чернівців / політика, влада
1 489
2
Запаранюк прокоментував зрив сесії Чернівецької обласної ради


Начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк прокоментував зрив сесії Чернівецької обласної ради. За його словами, у його повноваження не входить "забороняти" депутатам брати чи не брати участь у сесіях.

Про це Запаранюк написав на своєму телеграм-каналі.

Начальник ОВА запевнив, що не має жодного стосунку до того, що сьогоднішня сесія не відбулася.

"Відповідно до чинного законодавства і Регламенту Чернівецької обласної ради, організація і проведення сесії Чернівецької обласної ради — належить до обовʼязків і повноважень виключно голови обласної ради. Хочу наголосити, що я, як начальник Чернівецької ОВА, не відповідальний за організацію проведення сесій. У мої повноваження також не входить "забороняти" депутатам брати чи не брати участь у сесіях. Участь у сесіях — це право і вибір кожного депутата, які самостійно відповідальні за свої дії і рішення", - прокоментував посадовиць.

Нагадаємо, сьогодні, 28 березня у Чернівецькій обласній раді не відбулася сесія через те, що її саботувала значна частина депутатів.

Голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко розповів, що він знав про цю ситуацію.

“Ця історія була відома ще вчора ввечері і я знаю, що відбувається насправді. Вчора подзвонили чотири-п’ять депутатів із фракції “Слуга народу” і сказали, що фракція ухвалила рішення саботувати сесію, не прийти на неї. Мені дивно це, тому що голова партії “Слуг народу” у Чернівецькій області - це голова Чернівецької ОВА Руслан Васильович Запаранюк”, - сказав на сесії Олексій Бойко.

Він звинуватив депутатів у тому, що не було ухвалено низку важливих рішень.

“Коли виносяться такі питання, як підтримка президента України, передача земель міській раді, надання приміщень і будівель військовим структурам, питання, які потрібно обговорити з “Ветеран хабом” - їх зараз неможливо розглянути. Я не знаю, коли буде така технічна і юридична можливість наступного разу. Дуже шкода, що ці рішення не можемо ухвалити. Ми подумаємо зборами депутатів, як політично ухвалити рішення”, - зазначив Олексій Бойко.

У своєму тг-каналі Олексій Бойко написав, що вперше за каденцію не відбулась чергова сесія Чернівецької обласної ради восьмого скликання. Він заявив, що голова Чернівецької ОВА Запаранюк категорично заборонив бути присутнім на сесії депутатам фракції "Слуга народу".

“Це перша область в Україні, яка не прийняла звернення щодо підтримки Президента України Володимира Зеленського через відсутність депутатів Президентської партії! Уявіть!!! Війна, Президент і ситуація в якій опинилась Україна і зробити такий демарш”, - написав Олексій Бойко.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

2 коментарія

Гість Діма 28 березня 2025 14:01
Всіх на фронт цих депутатів хто не працює і заважає іншим працювати
Знаючій 28 березня 2025 14:13
Голова ОДА(ОВА) одночасно є головою партії Слуга народу в області. Він керує партією. Якщо депутати партії, якою керує Запаранюк, не прийшли на сесію без втручання в організацію саботажу самого Запаранюка , означає те що вони помножили його на нуль. Це якщо коректно. Так що коментар в телеграм каналі голови ОВА написаний не компетентною та непрофесійною людиною. Тим більше, що на сесії мали розглядати такі питання, як підтримка президента України, передача земель міській раді, надання приміщень і будівель військовим структурам та багато інших в прийнятті яких зацікавлена ОВА шановні буковинці самі робить висновок.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

10:41
Була без свідомості: із зачиненої квартири врятували хвору жінку
10:33
Коли, для чого і як правильно треба балансувати колеса авто*
10:19
Не можемо змити: у ЧТУ скаржаться на вандалів, які розмальовують тролейбуси
10:15
Герметичні та водостійкі штори для автомийки: ефективний захист від вологи*
реклама
09:58
У Покровську загинув військовослужбовець Чернівецького обласного ТЦК
09:40
На зупинку на Калинівському ринку витратять майже три мільйони
09:22
Путін не відмовиться від припинення війни в Україні, - Трамп
09:00
Зеленський оприлюднив декларацію про доходи за 2024 рік

Колонка

Читають Коментують
У Чернівцях під час ремонтних робіт у кав’ярні виявили автентичний фасад
17 841
Дощі, прохолода і навіть сніг: погода на Буковині наступного тижня
8 549
Депутатка Чернівців заявила, що хтось дав вказівку на знищення Калинівського ринку
5 601
30 березня: церковне свято сьогодні, особливі прикмети дня і чого не можна робити
4 271
У Чернівцях відбувся всеукраїнський освітянський форум
3 640
Контролювали весь повітряний простір Європи: відомий мандрівник показав колишній секретний об’єкт на Буковині - відео
3 588
Не перевищуйте швидкість: де у Чернівцях працюють камери, які фіксують порушення ПДР
3 512
Герої Буковини: під час виконання бойового завдання загинув Григорій Малиш
3 322
Мешканка містечка біля Буковини напала на жінку за зауваження щодо російської музики
3 238
"Жодної совісті": Іво Бобул обурився брехнею, яку розповсюджують про нього шахраї
2 981

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм