Депутати саботували сесію у Чернівецькій обласній раді: вона не відбулася

Новини Чернівців / топ новини
2 132
0
Депутати саботували сесію у Чернівецькій обласній раді: вона не відбулася



У Чернівецькій обласній раді не відбулася сесія через те, що її саботувала значна частина депутатів.

На сесії зареєструвалося лише 26 депутатів з 63. Не зареєструвалися депутати від фракції "Слуга народу", "Народний контроль", "Батьківщина", "За майбутнє", пише molbuk.ua.



Сесія розпочалася об 11.00 і тривала приблизно 30 хвилин.

Голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко розповів, що він знав про цю ситуацію.

“Ця історія була відома ще вчора ввечері і я знаю, що відбувається насправді. Вчора подзвонили чотири-п’ять депутатів із фракції “Слуга народу” і сказали, що фракція ухвалила рішення саботувати сесію, не прийти на неї. Мені дивно це, тому що голова партії “Слуг народу” у Чернівецькій області - це голова Чернівецької ОВА Руслан Васильович Запаранюк”, - сказав на сесії Олексій Бойко.

Він звинуватив депутатів у тому, що не було ухвалено низку важливих рішень.

“Коли виносяться такі питання, як підтримка президента України, передача земель міській раді, надання приміщень і будівель військовим структурам, питання, які потрібно обговорити з “Ветеран хабом” - їх зараз неможливо розглянути. Я не знаю, коли буде така технічна і юридична можливість наступного разу. Дуже шкода, що ці рішення не можемо ухвалити. Ми подумаємо зборами депутатів, як політично ухвалити рішення”, - зазначив Олексій Бойко.

Олексій Бойко вибачився перед депутатами, які приїхали з районів на сесію.

“Я знаю, з чим пов’язана сьогоднішня ситуація. Не хочу забігати наперед. Побачимо, як вона буде розвиватися далі. Сьогодні сесія не відбувалася. Шкода, що є депутати, які намагаються просунути свої нікчемні проєкти рішень кожної сесії, а потім саботують та не приходять на сесію. Ці фракції показали сьогодні своє відношення до роботи”, - заявив на сесії Олексій Бойко.

У своєму тг-каналі Олексій Бойко написав, що вперше за каденцію не відбулась чергова сесія Чернівецької обласної ради восьмого скликання. Він заявив, що голова Чернівецької ОВА Запаранюк категорично заборонив бути присутнім на сесії депутатам фракції "Слуга народу".

“Це перша область в Україні, яка не прийняла звернення щодо підтримки Президента України Володимира Зеленського через відсутність депутатів Президентської партії! Уявіть!!! Війна, Президент і ситуація в якій опинилась Україна і зробити такий демарш”, - написав Олексій Бойко.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У Чернівцях колишній начальник фіскальної служби почав самовільне будівництво у заповіднику
16 678
У селі на Буковині жінка з кількаметрової висоти впала з кладки у річку
11 804
Купують сітками: на ринках Чернівців ціни на капусту рекордно низькі
11 237
Сильні заморозки і дощ з мокрим снігом: на Буковині у вихідні погіршиться погода
8 275
"Так сильно ще не смерділо": чернівчани скаржаться на сморід у різних частинах міста
7 962
З одного боку – скеля, з іншого – крутий схил: на Буковині розпочали ремонт гірського серпантину
7 616
Старшокласники будуть навчатися не всюди: які школи у Чернівцях стануть ліцеями
6 370
Завтра на Буковині будуть погодинні відключення: кого це стосується
6 153
Прокуратура вважає, що в Чернівцях діяла ОЗГ, яка розтратила 2,2 млн грн "Міськсвітла"
5 963
Скандал, в якому заступник мера міста на Буковині переправляв ухилянтів за кордон: реакція Козака
5 750


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.