
Фото ілюстративне
У Чернівцях чоловіку повідомили про підозру у незаконному зберіганні наркотиків у великих розмірах.
Про це повідомили у пресслужбі поліції Чернівецької області.
Зазначається, що на початку лютого цього року на одній з вулиць Чернівців працівники Чернівецького районного управління поліції, для перевірки документів, зупинили підозрілого чоловіка. Правоохоронці виявили та вилучили у 31-річного буковинця поліетиленовий зіп-пакет із речовиною білого кольору, схожою на наркотики.
Вилучений пакунок відправили на експертизу до Чернівецького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС. За результатами дослідження виявили - речовина містить у своєму складі особливо небезпечну психотропну речовину – PVP – обіг якої заборонено в Україні та відповідно складає великий розмір.
"Слідчі поліції під процесуальним керівництвом Чернівецької окружної прокуратури повідомили фігуранту про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України", - йдеться у повідомленні.
Досудове розслідування триває.
Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram